Neznasam svoju postavu

Príspevok v téme: Neznasam svoju postavu
cassie_1

Ahojte..tazko sa o tom pise ale chcela by som pocut aj nazor niekoho ineho kedze sama uz ani neviem co je a co nieje normalne.. pred rokom som zacala chudnut pretoze som nebola spokojna so svojou postavou mala som 168cm a 59kg.. chudla som asi tak ze som denne nejedla viac ako 300kcal.. schudla som ma 44kg (to som uz nemala ani menstruaciu,teraz mam ale iba tak 3dni a nepravidelne).. teraz som bohuzaial pribrala na 47kg neznasam svoju postavu proste sa citim strasne tucna nici ma to :/ snazim sa schudnut spat na tych 44kg aspon..presla som na vegetariansku stravu.. skusala som uz vsetko mozne .. jem dost jednostrannu stravu mam take cudne navyky proste kazdy den si napr. fotim nohy ci som nahodou nepribrala a take veci ja uz neviem co si mam mysliet neviem co je a co nieje normalne .. take veci ako ist niekde do restauracie a dat si tam nejaky obed je umna uplne nerealna predstava..chcem pocut aj nazor inych preto to tu pisem, ja si pridem normalna som uz zvyknuta na svoj rezim len ostatni sa nato pozeraju inak, dakujem za odpoved

Sadi

Jajaj, dievča zlaté, stále opakuješ, že chceš byť chudá.. ale ty UŽ SI chudá vlastne až príliš chudá, ale ty to nevidíš.. je ťa škoda

Maoam

Zuzova: bud sa chces vratit do detstkych cias (zrejme sa tam nieco udialo) a chces vratit cas a byt aj dnes v dospelom tele 'dietatom', o ktore sa treba starat, ktore je bezbranne, utle, slabe, nevinne.....

alebo bol iny problem - moznosti je XY vratane velmi zlych (napr. zneuzitie)

velmi vela PPP -dievcat pochadza z rodin, kde bol problem vo vztahu matka-dcera (prevaha), alebo matka bola ci je posadnuta postavou a vyzorom, privelky tlak na co najvyssie vykony a tresty za kazdu blbost a neakceptacie neuspechu dcery

je toho vela.....neviem, co z toho na teba sedi, ale az ked dozries vo svojom vnutri ako zena, emocne, mentalne, budes schopna pochopit PRECO a na tej ceste dozrievania sa naucis mat seba samu rada a prijmes fakt, ze si dospela, ze sa menis, starnes atd.

si iste krasna baba, je ta skoda

Maoam

a ak mas problem s muzmi - muzi (normalni) miluju krasne zenske krivky, niektori dokonca aj plnsie

osobne nepoznam muza, ktory by chcel vychrtlinu, je to pre nich odpudzujuce

to skor zeny medzi sebou sutazia, ktora bude najchudsia a pod., je to cele strasne chore, toto konkurencne scestne myslenie...

stihlost je krasna, ale stihlost ZDRAVA, to znamena mat pekne krivky

Maoam

necitala som temy podo mnou okrem RNG, ak sa budem opakovat, vopred sa ospravedlnujem

k tebe: bohuzial si prepadla PPP, to je chorobne, co mas v hlave

47kg na 168cm je strasne malo, o 44kg ani nehovoriac

z vlastnej skusenosti ti napisem, po jednej tazkej operacii som dost stratila na vahe a schytala som uplne VSETKY infekcie, ktore sa dali a nebolo mozne ich zastavit, vsetci lekari, ktori ma videli boli uplne zhrozeni a nezavisle od seba vsetci prikazali pribrat aspon 5-6kg, ked som sa z tej OP ako-tak pozbierala z najhorsieho, nabrala som vyssie uvedene a mozem povedat, ze sice nadalej bojujem s inymi ochoreniami, ale jedno je vskutku pravda: ked mas nejake rezervy, telo lepsie bojuje, zene do tela patri iste percento tuku a je to ZDRAVE aj KRASNE

na svoju vysku by si bola aj 53kg chuda...

ty mas psychicky problem, ten musis riesit a hlavne jeho pricinu

sewie

cassie, ale ta mumia na obrazku od karolinky je to ako skoncis! alebo este aj horsie! ty nedokazes prestat! pretoze je to nemozne! aj ked budes na kost ty to neuvidis! to sa stalo aj mne! pozrela som sa do zrkadla a videla som ze som tucna a to som bola davno kost a koza!trcali mi rebra, klucna kost, anvove kosti mi rezali rifle. oci som mala v porovnani so zbytko tvare enormne velke lebo moja tvar bola len koza obopinajuca lebku...a ja som to nevidela! chcela som byt este chudsia a hovorila som si, ked dosiahnem ciel-zastavim sa...ale ty ten "ciel" neuvidis! ver mi! a aky je to vlastne ciel cassie? znova sa ta pytam:co ti to prinesie?smrt?dozivotne zdravotne problemy? byt pritazou rodine a bez priatelov? nechces sa sustredit radsej na nieco co prinesie tebe a inym osoh? chces mat jednostranne zamerany zivot?len ty a anorexia?nikto a nic ine?...to nie je zivot...

RNG

Moja mama mal a porekadlo, "pokial tlsty schudne, chudy zdochne" Kazdy musme mat na sebe rezervy na pripad chorob, kde telo casto musi cerpat z rezerv, aby to prezilo. U zien je to naviac priprava na tehotenstvi kde plod rabuje a kojenie dieta pokracuje rabovanie z matkinho tela, takze zeny musoa mat vyssiu rezervu tukov, ako muzi.
A pekne oble tvary su aj tak prijemnejsie na pohlad, nez slachovite svalnate zenske tela. Ked taku uvidim, az ma strasie. To je proti prirode, aj proti zdraviu.

karolinka122

vies co je mi divne, ved mas predsa rodicov, to nevidia, ako vyzeras? ako som pisala , byt ty moja dcera, za vlasy ta dovediem k odbornikovi, keby to neslo dobrovolne, ako sa divat, ako sa moje dieta nici. mas psychicku poruchu a potrebujes pomoc, ci sa ti to paci alebo nie. tiez mam z teba pocit, akoby si sa chcela za nieco trestat, chodia na fora vseliaki ludia, rezu sa, trovia liekmi a ty sa chces vyhladovat k smrti, je to nieco podobne, nenavidis sa, neprijmas samu seba a myslis, ze ked budes mat 30 kg sa prijmes, ale to je omyl, to uz budes prezivat kdesi v spitali na infuzkach s dozivotnym poskodenim organov, chces takyto zivot? mas na vyber.