Neznasam svoju postavu

Príspevok v téme: Neznasam svoju postavu
cassie_1

Ahojte..tazko sa o tom pise ale chcela by som pocut aj nazor niekoho ineho kedze sama uz ani neviem co je a co nieje normalne.. pred rokom som zacala chudnut pretoze som nebola spokojna so svojou postavou mala som 168cm a 59kg.. chudla som asi tak ze som denne nejedla viac ako 300kcal.. schudla som ma 44kg (to som uz nemala ani menstruaciu,teraz mam ale iba tak 3dni a nepravidelne).. teraz som bohuzaial pribrala na 47kg neznasam svoju postavu proste sa citim strasne tucna nici ma to :/ snazim sa schudnut spat na tych 44kg aspon..presla som na vegetariansku stravu.. skusala som uz vsetko mozne .. jem dost jednostrannu stravu mam take cudne navyky proste kazdy den si napr. fotim nohy ci som nahodou nepribrala a take veci ja uz neviem co si mam mysliet neviem co je a co nieje normalne .. take veci ako ist niekde do restauracie a dat si tam nejaky obed je umna uplne nerealna predstava..chcem pocut aj nazor inych preto to tu pisem, ja si pridem normalna som uz zvyknuta na svoj rezim len ostatni sa nato pozeraju inak, dakujem za odpoved

Maoam

sewie, chapem, ono fakt babam trpiacim PPP, ktore sa chcu vyliecit, zvlast tym s velmi nizkou hmotnostou pomoze odfotit sa vedla niekoho so stihlou - ale normalne pekne stihlou postavou zeny, ktoru povazuju za krasnu, stihlu, sexy atd.

pretoze len samotne hladenie do zrkadla na seba je ako sama vies u tychto ludi uplne skreslene a su schopni sa aj pri hmotnosti 40kg vidiet tucni a niektori sa nespamätaju ani na JIS-ke

sewie

a sestra je velmi chuda, ale nie naschval, ju samu to trapi a obcas je nestastna ze je vychudnuta ale tak jest jej chuti normalne ale proste ma taky typ postavy a nasilu sa cpat jedlom by zas bola blbost...

sewie

Maoam-presne, chodiaca kostra! a ked si predstavim ze som sa pozrela do zrkladla a videla tlste stehna!ved ja som vpodstate ziadne stehna nemala! konfekcnu velkost 32! Dospela vysoka zena! ved preto ked som sa zbadala na tej fotke som zacala strasne plakat a rozhodla sa to riesit

Maoam

sewie, to si ta ani neviem predstavit, chodiaca kostra si musela byt...

tvoja sestra musi byt fakt chuda, ja som cca. vysoka ako ona a po jednej vaznej OP som schudla vyrazne a musela nabrat naspät a to som vazila viac ako ona a vyzerala som otrasne, lekari ma nespoznavali....

sewie

mimochodom sestra ma okolo 164 cm a ma okolo 47 kg a je strasne strasne chuducka a zela si pribrat. ty si trochu vyssia , tym padom musis byt uz velmi vychudnuta, len sa uz nevidis!

sewie

no, ja som bola na fotke vedla mojej stihlej kamosky-ona bola krasna stihla a ja iba kostra-hrozne nieco...takze mozno ti tam chyba to porovnanie