Oslovenie teta

Príspevok v téme: Oslovenie teta
lana123

Neskutocne ma stve ked rodicia malych deti pouzivaju toto oslovenie na cudzie zeny. Ako preco nemozu pouzit nieco normalne. Mna to stale urazi, to oslovenie mi pride totalne trapne a dehonostujuce. Ja neviem ci som jedina co mi to prekaza.ved nech si tak volaju tety z rodiny ale nechapem preco to musia pchat na cudzich ludi

lana123

a ved ja nehovorim, ze pre mna je to najvacsi problem na svete, len je mi to neprijemne, ked ma tak volaju aj ked som sa pytala inych dievcat v mojom veku tak im to tiez nepride 2x najlepsie, len tak ma to napadlo, ci to aj niekoho ineho nenapada a ci sa tie matky nepamataju ked boli mlade, ci im to proste prislo normalne, ked ich nejaky od nich starsi clovek volal teta

lana123

Agnes98, preco si myslis, ze musim mat na sebe kilo farbiciek?...to akoze ked niekto o seba dba, tak musi mat na sebe kilo makeupu a vyzerat ako velkonocna kraslica...a k tym osloveniam keby povedali slecna, pani, dievca alebo nechapem preco ma vobec oslovuju same od seba tomu decku ked sa vobec spolu nepozname ani sa nebavime

lana123

Prezyvka55, predstav si, ze nie normalne sa mi stava, ze idem aj okolo skupinky nejakych dievcat, ktore ma vobec nepoznaju a hovoria na mna, ze ta je aka krasna, najkrajsie dievca a vsetky su uplne nadsene zo mna...

Prezyvka55

lana123 ma napadlo to oslovenie kt nevies vymysliet nakolko bola nedavno velka noc mozme ta volat: kraslica :D
Je to take kratke kompaktne humorne a viaczmyselne.

Prezyvka55

lana123 chcel som len vediet ci si si tym taka ista a ze ci ti to nehovoria len ako sucast nejakeho formalneho komplimentu. Ocividne ale tiez si nie celkom ista nakolko tie tvoje protiotazky a reci okolo toho, clovek kt si je isty sa vyjadri presne a jasne.

Agnes998

No ty musis byt dobre zakomplexovana ked ta nieco taketo uraza. Mozno by stalo za to vyhladat psychologa a pracovat na sebe. Teda pracovat na svojej osobnosti, nie pracovat na sebe v zmysle naplacat si na tvar kilo farbiciek, vytocit vlasy a pri chodzi vrtiet zadkom. Okrem toho uz xy ludi sa ta pytalo ako ta maju male deti volat, nie si schopna ani odpovedat. Vymysli si nejaky krasny nazov vhodny k tvojmu krasnemu vzhladu a daj si to na tricko. Napr. vymalovana nadhera, prsata sexica, stale na svojom vyzore pracujuca krasavica, prenadherna krasoritka a pod. A na tricko si daj napis: "Deti nevolajte ma teta ale vymalovana nadhera!"

lana123

Prezyvka55, akoze preco si to myslis? Akoze niesom nejaka namyslena, ze by som si za kazdych okolnosti ked ma niekto nejako skaredo oslovi citila ako najkrajsia na svete. Ale okrem tychto rodicov s ich detmi sa stale stretavam s velmi pozitivnymi ohlasmi od muzov a zien a snazim sa stale na sebe pracovat. Akoze preco riesis moj vyzor?

Prezyvka55

lana123 :D :D tak sorry madam, mimochodom ja som sa ta pytal otazku na ktoru stacilo normalne odpovedat ano/nie, ale vidim ze si si tiez nie celkom ista odpovedou ked si odpovedala tak ako odpovedala, madam(nie teta :D).