Veštica v Štiavnickych Baniach

silvia26

navstivila som p. Zubkovú pred dvoma mesiaci. bolo to uz druhykrat a musim povedať ze mala pravdu vo veciach ktore boli. po prvykrat sa mi stalo vsetko co povedala veci ktore vobec nedavali zmysel ale pozor..ona vam narovinu vas zivot nepovie, vy sami musite nato prist co vam vlastne chcela povedat. a treba verit.ja odporucam, mna to posunulo dalej v tazkom zivotnom obdobi.. pre mna je TOP.

Prezyvka55

syriara vseobecne veci + ak ti nieco povedala mozes podvedome podla toho potom konat, cize je to blbost :)
je to somarina cele, ale ked ludia nemaju kde davat peniaze :D sa cudujem co potom placu ze je na slovensku chudoba ked maju peniaze na take sprostosti ako su vestice, lud. liecitelia, nabozenstvo, smejdi .. atd...

syriara

dovolim si nesuhlasit s editou,
Zupkova mi prvy krat povedala veci, ktore nemaju so psychologiou nic spolocne. Povedala mi ako bude dcera studovat, za akych okolnosti skonci skolu, ze odidem zo Slovenska, aj pribliznu areu, kde budem zit, urcite konkretne veci z mojho zivota i mojho ex.
Ide o to, ze nas zivot su musime prezit podla seba a nie , co vieme dopredu.

eddita

Suhlasim so sorrelou. Je to len biznis a tito ludia maju dobre schopnosti pocuvat a byt psychologmi. Pohybovala som sa medzi nimi roky, cudovali by ste sa zakulisiu. Mimochodom, ked som robila v jednom casopise vestenie a horoskopy sme si vymyslali pri kave...

syriaia

Bola som u nej 2 krat.
prykrat asi pred 8 rokmi. V podstate mi povedala veci, ktore sa existovali alebo sa potom aj splnili na 80 %.
Druhy krat som bola asi 4 roky dozadu. predpovede sa nestali, v co som skutocne verila podla predoslej navstevy.
Pri 1. navsteve bola viac prirodzena, pri 2. -neviem, uz z toho bol len biznis, hlavne vdaka jej synovi-inkasoval peniaze dopredu. Skutocne nechutne, ona mi pripadala ako manipulovana,
045/6929003 neviem ci este plati

sorella

Človek vyhľadáva veštcov, lebo nemá istotu v budúcnosti a tajne dúfa, že mu povedia, čo chce počuť, a že si takýmto spôsobom podmaní "sily osudu". Lenže u veštca môže počuť i to, čo počuť nechcel a potom - a boli tu už takí - sa cíti zviazaný tým, čo mu bolo predpovedané a má pocit, že sa tomu nemôže vyhnúť. Prečo dobrovoľne pchať hlavu do takého chomúta? Ak je veštec šarlatán, zbytočne sa vyhodia peniaze na vymyslené predpovede. Ak je veštec "odborník", v tom prípade nie je dobré ho kontaktovať, lebo informácie získava zo zlého zdroja - od zlého ducha. Žiadny veštec nemá schopnosti do Boha! Tak či tak, človek stráca slobodu, ak chce zistiť budúcnosť. Namiesto toho, aby vynakladal energiu na to, aby mu niekto povedal, čo má robiť (lebo takto je to vraj vo hviezdach) by mal žiť vlastný život a rozhodovať sa samostatne, sám sa seba a prevziať aj riziko, že neskôr sa ukáže, že to nebolo najlepšie rozhodnutie. Taký je život.