Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Občasny krvavy moč

Príspevok v téme: Občasny krvavy moč
zdenkalenka

prosim nemate stym skusenost? mala som to asi 3x pri močeni iba raz a viac za den sa to neopakovalo.Nemala som menzes ani som nejedla cviklu.Nič ma neboli a nemam inak žiadne problemy.Pijem dost vela čistej vody.Všade len čitam že to može byt priznak rakoviny ,velmi sa bojim ist aj k lekarovy:(

zdenkalenka

Urolog,lieky neuživam,nemala som ani uraz,z pošvy asi nie .Dost vela vypijem čiže moč neni zhustnuty,nie som tlsta a myslim že sa aj dost striedmo stravujem,pijem dost čajikov bylinkovych tak ma to prekvapuje :-(

urolog

mozne priciny:
- moc. alebo oblickove kamene
- lieky /neuzivas nejake lieky?/
- nemala si uraz nejaky?
- isto to bolo z moc. mechura? Nebola to z posvy? Nemala si drsny sex alebo si nemasturbovala naruzivo?

redka

tak normalne to nie je... nacuraj do nejakej flasky ci pohara a pozri sa na ten moc... je ciry alebo taky... matny, kalny, nieco v nom plava? nejake ciastocky? ak ano tak skoc radsej k lekarovi... nemysli hned na rakovinu, mozno je to len zapal moc mechura alebo obliciek... nemusis mat ine priznaky...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Občasny krvavy moč - Fórum - ZDRAVIE.sk