Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Baleriny, lodicky.... trampoty s nimi

Príspevok v téme: Baleriny, lodicky.... trampoty s nimi
shoes

Moj problem je ako ste si mohli vsimnut s botami. Ide oto, ze mam mohu velkost 37 ale mam velmi uzke chodidlo a ked mam obute lodicky alebo baleriny tak mi pri chodzi zacnu vypadavat. Proste ked zdvihnem nohu, ze chcem urobit krok tak sa bocne strany topanky vypucia do stran, kedze sa topanka stlaci na spicku. Lenze pri tomto pohybe moje uzke nohy zacne \\\\\\\\\\\\\\\"lietat\\\\\\\\\\\\\\\" a z topanky sa vyzuvaju. Pracujem v jednej firme kde nemozem nosit botasky a topanky so snurovanim. Da sa tomu nejako pomoct, aby sa mi to nestavalo? Kolegyna mi poradila, ze si kupit mensiu velkost. Aj som skusala mensiu, ale noha sa mi nevmestila. Problem nieje v dlzke, ale v sirke. Este ked naboso obujem lodicky alebo baleriny, tak sa nejako drzia, ale ked uz dam silonky, tak to lieta. Naboso mi po dlhsom noseni zacnu sposobovat oderky a otlaky na prstoch a pätach. Zase ked je vonku chladnejsie tak neda sa ist len tak naboso.
Najradsej by som si obliekla ponozky :D
Nepozna tu niektora z vas nejake riesenie, triky? Prosim...

biela labut

Baleriny nenos skodia noham. Vobec niesu zdrave pre klby a kosti noh. Idealny je podpatok 3 az 5 cm viac ani menej nie. Lodicky nos len ked je to nevyhnutne.

shoes

Karolinka122 a myslis ze ked si dam tie nalepovacie vlozky tak mi to pomoze?
CRP a tie ponozky nevytrcaju z obuvi, nevidiet ich?

karolinka122

az sa mi nechce verit, ze niekto zaklada takuto temu na stranke zdravie.sk .... stacilo by zajst do hocakej obuvi a poradia ti vlozky len do oblasti prstov, alebo nalepovacie paticky, aby zuzili botu na pate, ale to je asi moc komplikovane spytat sa v obuvi , ze?

shoes

Este som zabudla uvies, ze mam aj jedni s prackou, ale chcela by som aj take nosti bez pracky cez nohu, tie sa mi viac pacia.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Baleriny, lodicky.... trampoty s nimi - Fórum - ZDRAVIE.sk