Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rozchod - čas ...trpezlivosť ruže prináša...

Príspevok v téme: Rozchod - čas ...trpezlivosť ruže prináša...
ME

Ahojte, rozišli sme sa s priateľkou, udiali sa medzi nami brutálne veci, pretože nić sme neriešili s chladnou hlavou, stále sa opakovali tie isté veci dookola, nenechali sme si vôbec čas na uvedomenie si niektorých vecí, ja si však napriek vśetkému uvedomujem všetko, priznám si chybu, viem čo som robil zle, ona vśetko zvaľuje na mňa, ...atď, viem, že ma ľúbid, a povedala mi, že srdce ma chce, ale rozum nie, lebo nechce zažívať to ćo zažívala, jasne ani ja, som si 100%ne istý, že keď vyriešim svoje problémy , ktoré mi vyvolávajú stres a tym naruśovali vzˇah, z toho , z hádok a amokov a nerozvážnym správaním,že to bude také ako na začiatku, ...najviac super... došlo k takým prešlapom, na základe ktorých mi povedala, že som u nej stratil dôveru, že ma nechce,strašne sa to zamotalo, viem, že ma má strašne rada, kecá , źe nechce byť so mnou, ale pred pár dňami sme spolu volali, a kecala, že keby som tak bol pri nej, pri nej ležkal, atď..že plče každý deň ...zamotalo sa tak, že sa do toho zaplietli aj naši rodičia, mám jej daťpokoj, nemám ju obťažovať, vyvolávať atď...12.júna mám štátnice, aj napriek vśetkémućo sa stalo mám určitú nádej, že ak si za ten ćas uveomí kde bol naozaj problém, tak ....spravila aj mne veľa zlého, ale vôbec ani len nikdy som nevyslovil, źe ju neznáśam, nenávidím ...ona mi to uŹ povedala milionkrát..aj napriek všetkému, že každý mi hovorí, źe mám na ńu srať, atď, vie, źe aj keď kecá, že ma nechce, tak viem, že ma ľúbi....chce to čas?

DNA

Nechcem ťa nijak uraziť, ale o čom teraz rozprávaš. Predsa keď sa dvaja majú radi, tak by spolu mali čas tráviť aj, aj keď máš štátnice, máš stres. Ale to je irelevantné, že by si sa mal nato vyhovárať. Prepáč, ale nemôžeš sa jej čudovať...

lilyiankaa

a čo s tým celým majú tvoje štátnice, nechápem.... pozri ak to medzi vami nefunguje, načo to zase skúšať celé? Jednoducho si povedz, že to nemá význam ,ona ťa nechce, tak ju nechaj tak, nič sa jej nepýtaj, nevolaj jej, nekontaktuj ju amožno časom sa to celé nejak vyvinie.. ale akým smerom, to uvidíš až potom .. hlavne teraz netlač na pílu...

Prezyvka55

Je to nejake moc emo cele. To mate asi z toho hulenia, asi by ste s tym fakt mali seknut.

Nevidim dovod aby si jej nieco dokazoval. Maj svoju uroven chlape.
Ak to neklape OK kaslat na nu. Ale takto urcite neplac, vzchop sa trochu, si chlap.

Ked raz vztah neklape tak neklape, treba sa zamerat na novy a nebrodit sa v bahne ked z neho nikdy cista voda nebude.

ME

má niekto z Vás podobnú skúsenosť, vie mi poradiť? pre mňa je láska to najviac, najväčší dar, s ktorým sa nedá nić robiť , ovplyvni´t atď...pre to, keď viem, že sa ľúbime, chcem robiť vśetko pre to, ako to dáť dokopy, niečo robiť, poradiť sa, riešiť problémy, a nie pred nmi utekať...:(

ME

všetko si uvedomujem, na Všetko sa nazerám s nadhľadom, ...hľadám rieśenia ako byť spolu, ćo treba zmeniť atď, bojujem ....

ME

od zač.januára sme sa vkuse hádali, stále na tom, źe veľa fajčí marihuanu, mne to brutálne začalo vadi´t, a pri tom si tiež občas dám, a je nám super, zo zač. som tam hľadal problém,rozchádzali sme sa , schádzali sme sa ale časom som si uvedomil, žeby moźno to aj fungovalo, len vlastne ja mám svoje problémy, ...ktoré mi vyvolávajú stres a preto asi aj také správanie, som v śtadiu, źe rieším si svoje problémy, robím to jednak kvoli sebe, a budúcnosti, ale jednak aj kvôli nej, viem, že keď toto vśetko odstraním, žeby nám bolo super, ale ona mi už vôbec neverí, lebo sa bojí, že to bude tak ako predtým, mojé slová a sladké reči sa od nej odrážajú....chce vidieť činy, nie slová, chce vidieť nejaký výsledok...ako jej to mám ukázať keď nemôžeme by´t spolu? nemám sa jej ozývať...atď?...je to čerstvé, ale možno som zaslepený alebo čo, ale keď si zoberiem pozitívne a negatívne vlastnosti, tak ...vlastne len pár vecí mi vadí, a pri tom je to žena akú som vždy chcel...ach...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.