Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som nymfomanka? ci je to o.k.

Príspevok v téme: Som nymfomanka? ci je to o.k.
doloris215

Ahojte :) mam 21 a s priatelom som rok an par mesiacov mame taky mensi problen v imtimnej oblasti.. Partner sa prilis rychlo spravi a mna potom necha tak aj som mu skusala povedat ze by ma mohol "dokoncit" ale vzdy si najde vyhovorku preco nie zo zaciatku to tak bolo ale teraz nic som z toho zufala pretoze sa citim hrozne ked sa mu musim prosit

Panoramatix

Tvoj priateľ je hanbou všetkých mužov. Na tvojom mieste, by som mu nedal kým sa nespamätá a nezačne sa zaujímať o tvoje pocity a potreby. Vzťah má byť o vzájomnom dávaní a obetovaní, nie o braní.
Znie to kruto, ale porozmýšľaj prečo si s takým sebeckým mužom. Je sebecký aj v iných oblastiach života? Daj mu prosím ťa prečítať celú túto diskusiu.

doloris215

Ved dobre ale on ma 22. Nie 16 a M16dakujem :)skusila som mu to povedat ale to asi tiez nema cenu normalne milo som mu to povedala ale hned na mna vyskocil ze mi nie je dost dobry a ze he to negustiozne aby som si to pytala zrusil ma n.a. Plnej ciare citim sa ako hlupa

joro

Ked je toto realna tema a nevymažu totak, je pravda že po tom nás to nezaujíma ale po rokoch som zistil že partnerka potrebuje predohru hladkanie a podobne a potom dokončit aj ked to nie je ... ale je to jeho. To príde neskôr mladí sú ako zajaci a hotovo

M1š

Fuha dievca...mas to tazke a je mi ta luto ale v skutocnosti si zato mozes sama..prosim teraz sa na mna nehnevaj, chcem ti len pomoct. Ja som mala s priatelom podobny problem zo zaciatku- prve 2-3 mesiace az som si tiez povedala ze to proste musim riesit radikalne.. Zacalo to presne ako u teba: ja jemu vsetko a potom sex a on mne nic...a to preto ze to raz skusil a koli tomu ze som za 5 mins nebola to vzdal ze ja som neschopny ja to neviem. Takto sa to tahalo tie dva mesiace az som si jedneho dna povedala ze dost- my niesme ziadne prostitutky ani handry, aby sa takto s nami zaobchadzalo. Ak sa chce takto chovat nech ide do bordelu, za take spravanie sa plati... A spat k mojej story- chcel odomna fajku a normalne ma prosil a ja som mu s vaznym pohladom povedala ze ja sa ho nemienim ani dotykat kym sa aj on nebude cinit. Sex ma byt potesenim pre oboch nie len pre chlapa...a porozpravala som sa s nim ze takto to dalej nejde, ze ja sa musim sama robit ked dojdem domov a ze takyto vztah odmietam- je mi na nic. A vtedy sa spamatal a pustil sa do mna. Dnes je to tak ze niekedy sa mu sice nechce ale prekona sa ;) dokonca ma minule cez noc zobudil a hral sa so mnou asi 2-3 hodiny! Bola som uplne mimo z toho...takze bud budes radikalna abo ho kopni do vajec a ser nanho! Nezasluzi si ta! :)

kikaum

Muzi funguju v sexe inac. Hned po vyvrcholeni nemaju uz chut na sex, dokonca citia k sexu odpor a musia polhodinu az hodinu zase pockat.

Lulu2011

este ma napadlo, ze sa sa mozno boji, ze je totalny neschopak ta priviest k orgazmu tak sa tomu vyhyba, ze by to nedokazal vobec ani potom

doloris215

Zlihala som :( milujem ho a chcem aby bol stastny ale co ja th nejde len I sex ale aj o moju uctu citila son sa ako spina prosila som sa mu a on an tak nic :( odviezol ma zo slovami ze musi istt domov o 21 :( a nehal ma tak a fakt som ho az prosilA

Lulu2011

doloris ty sa bojis, aby si ho nezranila? :D srandujes? ved on ta teba z vysoka se.. normlane mam nervy za teba :D hned by som mu vysmarila na oci, ze je ubohy milenec

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Som nymfomanka? ci je to o.k. - Fórum - ZDRAVIE.sk