Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chlamýdie

Príspevok v téme: Chlamýdie
igorkova

dobrý deň. Viem že sa tu o chlamidiach popísalo vela ale mám otázku,.... ide tu o zachranu vztahu.... moj partner s ktorým mám rocnu dcerku tvrdi ze ma nikdy nepodviedol.... ale aj tak mam chlamydie... on tvrdi ze predomnou mal nejaku co mohla byt nakazena.. moze byt ze mi to ani pocas tehotenstva nezistili??? dakuuuujem

sob rudolf

Počas tehotenstva sa chlamýdie (teraz myslím na tie "gynekologické") bežne nevyšetrujú. Treba na to špeciálny dôvod - napríklad hroziaci predčasný pôrod a tiež špeciálny odber. Štandardne sa to ale u každej ženy nevyšetruje. A získať sa dajú od ktoréhokoľvek sexuálneho partnera, ktorý ich má. Alebo aj od viacerých :).

RNG

Inac je dnes bezne po porode, ze diata dostane do oci kvapky obsahujuce atb, alebo este ucinnejsie s obsahom striebra(obvykle slaby roztok dusicnanu strieborneho, lebo lekari dosial oficialne nepouzivaju koloidne striebro, ktore je ucinnejsie a obsahuje podstatne menej striebra nez dusicnan)
Lekari pouzivali prisilny roztok dusicnanu strieborneho, a tak dostali niektore detio zapal spojiviek, a to sa uvadza ako dovod, pre co sa nitrat dnes malo pouziva. Skutocny dovod je ale tlacenie patentovanych antibiotik , hoci v poslednom case je coraz viac mikrobov na ne odolnych.
Striebro zabija ovela sirsiu skalu mikrobov, ako len niektore bakterie
en.wikipedia.org

nellyy

ak by si toto ochorenie mala aj počas tehotenstva, babo by sa Ti narodilo minimálne so zápalom spojiviek, ktoré by museli pediatri riešiť hneď po pôrode.
Prechodom pôrodnými cestami by to bolo spôsobené.

antos

Ahoj, chlamydie su rozneho povodu.
ja som mala tam dole tiez chlamydie a vyliecila som sa wobenzymom
co na to beries?

RNG

Chlamidii je viacero, , treba specifikovat. Chlamidie trachomis sa prenasaju rozne , aj ked lekari tvrdia, ze bezne sa prenasaju len sexualne.Mozu sa preniest napr aj pri porode, kde sposobuju casto slepotu u dieti/trachoma. Ale nemusia a mozes icj mat dozivotne v tele, bez zvlastnych priznakov.
Chlamidie pneumoniae je celkom iny druh, co sa prenasaju najma kvapockovou infekciu, su velmi slabo diagnozovatelne, a velmi tazko liecitelne. Podobne ako Boreliozy tiez znizuju podstatne telesnu imunitu.
en.wikipedia.org
pathmicro.med.sc.edu

igorkova

ano hovorila som s nim ale on mi tvrdi ze nikoho nemal... ale on uz ma jedno dieta a s tou druhou sa rozisli preto lebo ju podadzal... ja uz neviem

igorkova

neviem aký druh... zistili mi to z vyterov u gynekologicky... a ta mi tv rdila ze sa to prenasa pohlavne
len pohavne

redka

neviem.. neviem ake testy sa robia pocas tehu, cia aj na toto... ono asi ked nieco testom vyslovene nehladam, tak to asi nenajdem... ale aky druh mas? mas to niekde napisane?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chlamýdie - Fórum - ZDRAVIE.sk