Anorexia - teraz prejedanie

Príspevok v téme: Anorexia - teraz prejedanie
hlp3

Ahojte. Potrebujem pomoc a radu, aspon vas názor či radu. Budem mat.15 a trištvrte roka som mala anorexiu. Viem, že je ťažké vyliečiť sa z nej, no u mňa proste len tak zmizla. Namiesto toho som sa teraz začala prejedat. So zaciatku som to.chodievala vracat, ale moc mi to nešlo, tak som to nechala tak. No to prejedanie mi zostalo. Pred anorexiou som mala 64 kg, pred dvoma mesiacmi 43kg a teraz mám 54kg. Som sama zo seba znechutena, ale najviac ma trápi,.že vidím, ze.si spolužiačky hovoria,ze som pribrala a aj rodičia mi hovoria, že nemám priberat. Ja im rozumiem, ved pribrat 11kg za 2 mesiace je neskutočne, ale ja už anorexiu nechcem, chcem len schudnúť aspoň 10kg, no nie tak, ako som schudla.vtedy, ale inak sa mi to nedá. Poraďte mi pls. Poradtei, ako sa už nemám prejedat, lebo už to nevydrzim

sewie

ahoj hlp3,

tak mas presne to iste co ja-anorexia asi tristvrte roka a potom som sa rozhodla ze s tym skoncim a zrazu baaac zacalo prejedanie-tvoje vyhladovane telo si zrazu pyta co mu nebolo dopriate,plus mas spomaleny metabolizmus takze si uklada ako blazon...co poradit?nevracaj! nerob to!ani sa o to nesnaz...ak sa stane ze sa prejes-zmier sa s tym ze sa stala chyba ale ze nabudecu uz to nespravis...ja som tiez najskor vracala a robil HLUPOSTI Ale potom som zistila ze to nikam nevedie a tak som sa snazila jest zdravo a ak som sa prejedla tak som si povedala-ok, nabuduce bude lepsie a postupne to preslo...otazka-rodicia vedeli ze si mala anorexiu? lebo niekedy su rodicia voci takymto veciam slepi-resp. si to nechcu pripustit. tu ide o to ze sa NESMIES uz viac sustredovat na svoju hmotnost ale na to aby si jedla NORMALNE ...ta hmotnpost sa upravi potom sama.necakaj zazraky cez den-je mi luto ale je to tak...je mi luto, ale je to skoro ako ucit sa znovu chodit-treba to cas, ale vysledok stoji za to...ja som stastna ze som z toho vonku!!! a som na seba velmi hrda! bolo to tazke...tiez na mna rodicia pozerali ze-uz by si nemusela priberat!tiez si nechceli pripustit co mi bolo a cim som si potom prechadzala, ale ono to preslo a je znova vsetko v poriadku! drzim palce a BUD NA SEBA HRDA ZE SI SI PRIZNALA PRAVDU A BOJUJES! to uz mas zo 80% VYHRANE!LEN SA NEVZDAJ!!!