Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som na starších!

Príspevok v téme: Som na starších!
Clarie

Ahojte, mám 14 rokov a už asi 2 roky má viac priťahujú starší chalani od 16-28 rokov.Nie žeby mi to vadilo ale keď sa s tým zdôverim kamarátkám tak na mňa len pozerajú ako neohrabané :-( Tak by som Vás chcela poprosiť o pomoc,či je to akože v pohode alebo či to nebude mať nejaké následky! P.S. hlúpe poznámky si nechajte pre seba ;-) Čau :-*

Jessi_1111

Clarie, je to normálne, si v takom veku a takéto veci ešte len spoznávaš. :-) To neznamená, že sa za nejakého o dosť staršieho od teba musíš aj vydať, možno sa raz zaľúbiš aj do rovesníka. :-) Ale to je každopádne jedno, na veku predsa až tak nezáleží. :-)

Clarie

Ďakujem Vám len som chcela vedieť Váš názor či je to okey !
Ja nemám v pláne s chlapcami robiť také veci... aké si možno myslíte Ahoj.:-*

RNG

Este nedavno, snad len pred 50 rokmi(tj pre mna nedavno) 12 a 14 rozne dievcatka nemali absolutne ziadne napady okolo sexu a ked, tak ich izolovali v polepsovniach.
Zivot bol v tomnto smere podstatne jednoduchsi a moralnejsi.

citrusar11

Asi mas na rozdiel od tvojich kamaratiek rozum v hlave, lebo taki mladi usiaci ti okrem pravidelneho sexovania velmi nic nemaju co ponuknut. Starsi maju viac zazitkov, maju viac skusenosti, vedia sa postarat o seba aj o partnerku. Zivot so starsim je o vacsej pohode, podla mna.

aj-karamba

rovesnik,ale aj starsi chlap ta moze vyuzit no starsi su rozumnejsi ak si vyberies spravne ...
mne sa zase pacia malicke zadky mladsich bab a to mam 28.
a mam kolegu z prace co ma 54 zena mu ma 30 a dcerka 5 rokov

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Som na starších! - Fórum - ZDRAVIE.sk