Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Difuzne zacervenanie na oboch lic tvare diagnoza ina rosacea L71.8

Príspevok v téme: Difuzne zacervenanie na oboch lic tvare diagnoza ina rosacea L71.8
lukas.kovac

Dobry den! Volam sa Lukas Kovac mam 26rokov a pochadzam z obci Komjatice. Ked som mal 14rokov tak sa mi zacala zacervenavat plet v oblasti oboch lic. Moja plet sa zacala vysusat a bola drsna na pohmat. Moje lica boli velmi cervene az horuce. Od 9.5.2006 som zacal navstevovat koznu lekarku v Novych Zamkoch MUDr. Beatu Selicku a pouzivam kozmetiku bioderma a to sensibio forte, sensibio h2o miceralnu vodu, photoderm max 50+ ktory mi sluzi ako makeup a k tomu mam trixeru krem z Avene a excipial u hydrolotio. Za tych 8rokov sa moja plet zlepsila ale mam na licach prejavy zacervenania hlavne ked je v miestnosti velke teplo alebo vykonavam tazsiu fyzicku zataz v robote vtedy moje lica na tvari robia prejavy cervenania az taky bledoruzovy erytem a pocitujem v nich take tlaky ako keby mi v nich horelo. A obcas sa mi stane ze mi nacervena jedna strana lica.Kto ma tiez problemy s pletou ako ja tak nech sem da komentar zo svojim emailom a mozme sa skontaktovat a poradit si. Moj email je: Lukas5283@azet.sk Vraj sa to da liecit laserom. Dakujem za odpoved. S pozdravom Lukas

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Difuzne zacervenanie na oboch lic tvare diagnoza ina rosacea L71.8 - Fórum - ZDRAVIE.sk