Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Schudol som a neviem preco

Príspevok v téme: Schudol som a neviem preco
minimalne

Dobry den, chcem sa prosim Vas spytat. Mam 22 rokov. V poslednej dobe som si vsimol ze som dost schudol hlavne oblast zadku a stehien. Jedine co som asi tak preto robil ze uz 5 mesiacov jem minimalne vyprazaneho a sladkeho a pijem zazvorovy caj a mam ako taky pohyb (hram futbal). Cvicil som ale od novembra do februara...schudol som ale 4 kg. Teraz som tiez tak rapidnejsie schudol dalsie 4 kg. Mam strach ci nemam rakovinu kedze nic take extra preto nerobim. Nic ma neboli a dokedy som si to nezacal uvedomat nemal som ziadny problem ...teraz ma to uplne zoziera co mi je tak nemam ani chut do jedla a stresujem sa. Bol som aj u lekarky ktora povedala ze je to v pohode ale zobere mi krv na stitnu zlazu cukrovku atd. Co by som mal dalej prosim Vas robit. Ona to nejak moc neriesi. Dakujem

odpovedam

tak vysadenim nezdraveho zo stravy ulahcujes svojmu telu. skor ide o to, ci sa teraz citis lepsie/vyzeras lepsie.

minimalne

No dakujem ...ale moj pohyb futbalovy bol taky ako uz dlhe roky ...klasicky nic extra ....akurat co som prestal jest vyprazane a malo sladkeho ...skor pravidelnejsie jest a tak ...ale tak rapidne dole a hlavne stehno a zadok, ktore som mal vzdy vacsie :)

odpovedam

ale preco si hned nahovarat rakovinu. chudnutie moze mat vela pricin. ked vela behas, moze to byt aj v tom. sporty, kde potrebujes vydrz, vacsinou znamenaju, ze chudnes. pretoze vydrz poda telo vtedy, ked sa svalovej hmoty zbavi, lebo zerie privela energie. problem moze byt aj v tvojej strave - ak mas vydaj energie vyssi ako prijem energie zo stravy. pockaj si na vysledky od doktorky.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Schudol som a neviem preco - Fórum - ZDRAVIE.sk