Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Stále som chorá

Príspevok v téme: Stále som chorá
Maja15

Ahojte, mám 27 rokov a asi 2,5 sa točím v bludnom kruhu. Stále som chorá, chrípky, angíny, nachladnutia, infekcie dýchacích ciest. Pred 2 rokmi mi alergológ nasadil lieky na posilnenie imunity, kým som ich brala v podstate som mala pokoj, akurát som 3x prekonala nachladenie. Potom zase ten istý kolotoč... na krčnom som bola ako doma. Bez výsledku. Antibiotiká beriem veľmi často, akurát v lete mám chvíľu pokoj. Krčná mi vždy tvrdí, že to bude na základe nejakej alergie, no alergológ ma nie a nie otestovať (iba papierovo si na mňa vypísal testovanie, reálne ho nikdy nerobil). v poslednom čase je to už neúnosné, pretože od posledného ochorenia, čo bolo necelý mesiac dozadu mám neustále lámanie v končatinách a cítim veľkú únavu, niekedy mám pocit ako keby som už navládala nič udržať v rukách, ako keby som nemala silu. Cca 3 týždne beriem Wobenzym a citrónovo-cesnakový zázrak, mala som pocit, že sa to mierne zlepšilo na pár dní, ale tento týždeň sa to lámanie veľmi zhoršilo, dnes mi dokonca vystúpila teplota. Prosím Vás, má niekto podobné skúsenosti? Ja už neviem, čo mám robiť. Prosím, poraďte mi.

redka

Kolostrum som neuzivala, najskor si precitaj pre a proti. Probiotika mam z iherb healthy origins. Musis vsak brat aj vlakninu nech maju z coho zit

odpovedam

kolostrum je imunoglobulin, telu vlastny, nema vedlajsie ucinky. v case zdravie vytvara imunitu, v case choroby urychluje priebeh liecby. ber ho bez ohladu na ine uzivane produkty. co sa tyka probiotik, tak si najdi tepluvzdorne a entericky potiahnute. bus si ich objednaj alebo kup v lekarni. ja kupujem znacku pearls, no su aj silnejsie. po dobrati pearls si objednavam silnejsie z iherb. com

Maja15

Test na alergie mi robili kedysi dávno (po vybratí antihistaminík), takže samozrejme, že výsledok bol negatívny. Už som uvažovala aj nad tým, či za tým všetkým nie sú mandle, resp. či si ich nemám dať vybrať.
Aké probiotiká by Ste mi odporúčali? Môže sa Kolostrum kombinovať s Wobenzymom? Ďakujem všetkým za odpovede.

odpovedam

agnes, na virozu sa antibiotika neberu. antibotika su na bakterialne zapaly. ja som raz brala antibiotika v kuse 12-tyzdnov. bolo to treba. takze presne viem, co je to potom bojovat so slabou imunitou.

Avsak ziadne prirodne antibiotikum nie je take silne ako chemia. bohuzial. je to len mytus, ze si niektori ludia myslia, ze priroda je silnejsia a prirodzenejsia. Nuz, prirodzenejsia mozno ano, ale v strave a bilynkach su take slabe koncentracie latok, ze to pomaly nestoji ani za rec. navyse, u niektorych rastlin sa podla roznych faktorov nemusia vobec nachadzat ucinne latky. nemozete vediet, kde boli zbierane, kolko mala poda vlahy, zivin, ci neboli zbierane niekde pri ceste atd.

Takze ak treba, antibiotika brat, ale nebrat ich na virusove ochorenia ci alergie. treba jest priamo imunoglobuliny (spominane kolostrum) a kvalitne preobiotika s mikrovlakninou. Vitaminy su len podpora imunity, v skutocnosti ti ju nevybuduju. S tym kolostrom mam osobne super skusenosti. Ide to do penazi, ale pomaha to. Takisto ten wobenzym ber dalej a zmen lekara, ked ti nevyhovuje. Je hlupost byt stale chora, ked mas mozno alergiu, ale nikto ti na to nespravil test, nie?

Agnes998

V prvom rade musis prestat brat antibiotika, si neuvedomujes ze si tym len nicis imunitu? Antibiotika su dobre ked ich beries len z casu na cas na nejaku vaznu virozu, ale ked ich jes ako lentilky, uplne stratia ucinok a v tvojom tele robia len skody. Ja odkedy som prestala brat antibiotika som za 15 rokov mala len 2x chripku a prechladnutie tiez nie su caste. Uplne prestan brat antibiotika a posilnuj si imunitu vitaminmi a doplnkamu vyzivy, ak je to nutne, nechaj si zas predpisat lieky na zlepsenie imunity od imunologicky. S alergiami tvoje choroby nemaju nic spolocne, z alergie nedostanes anginu.

redka

Potrebujes sa vycistit, detoxikovat a podporit imunitu. Antibiotika ti pozabijali aj dobre bakterie v tele, treba si vycistit crevo a nasadit nove probiotika. Mozno mas aj premnozene kvasinky v tele. Neprestavaj s tym wobenzymom, vytrvaj ked uz si zacala. Prechodne zhorsenie stavu moze znamenat, ze telo na liecbu reaguje a zacne sa liecit. Imunitu podporis roznymi doplnkami. Viac si o tom najdes v teme otazky na RNG, kde sa casto opakuje odpoved na otazku zvysenia imunity. Drzim ti palce ;) skus sa vyhnut antibiotikam ak sa da. Radsej skus nejake prirodne.

odpovedam

zmen alergiologa ;-)
a skvelou vecou na imunitu je kolostrum a samozrejme probiotika (tepluvzdorne a entericky potiahnute) uzivane spolu s mikrovlakninou.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Stále som chorá - Fórum - ZDRAVIE.sk