Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chĺpky nad hornou perou

Príspevok v téme: Chĺpky nad hornou perou
Lenka_0

Ahojte. Môj problém spočíva v tom, že mi rastú fúziky nad hornou perou. Boli celkom viditeľné nakoľko mám tmavé vlasy a aj tmavšiu pokožku (nie som cigánka). V škole sa mi niektorý spolužiaci posmievali a hovorili nech si to oholím. Bola som už zúfalá tak cca pred rokom som si to oholila žiletkou a musím si to holiť do teraz. Keby som to mohla vrátiť to neurobím. Ale stalo sa. Teraz mi nie sú vidno chlpy ale zostal mi tam po tom taký tmavý "tieň". Čiže to vyzerá, že mám fúziky tak či tak. Rozmýšľam, že si kúpim voskové pásiky na tvár od Balea ale neviem či to bude fungovať nakoľko si ich musím holievať. Prosím pomôžte mi ja už vážne neviem čo mám robiť. Dosť sa za to hanbím. A laser nepripadá do úvahy takže keby ste mi vedeli poradiť inak.
Ďakujem veľmi pekne. A viem, že to, že som si to oholila je blbosť :(

araz

ved chod na depilaciu a mas po probleme mne to vydrží aj mesiac ,skusala som si to aj sama mala som tam červený flak dvba dni jak som to skubla, to si sama tak neurobis lebo sa budes bat a ani ten cit nemas taký ako ked ti to robi kozmetička trva to cele 2 minuty a mas pokoj

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chĺpky nad hornou perou - Fórum - ZDRAVIE.sk