Moja priatelka manipuluje muzov, co s tym?

Príspevok v téme: Moja priatelka manipuluje muzov, co s tym?
bonzacka

Dobry, mam taky problem so svojim svedomim. Mam 31 a priatelka tiez rovnako stara. Obe sme slobodne. Ja mam priatela, ona je slobodna matka. Ide oto ze uz dlhsiu dobu som si vsimla ako strasne klame a manipuluje muzov. Proste je slobodnou matkou a ide jej oto aby si rychlo ulovila nejakeho chlapa zabezpeceneho lebo ako sa mi zdoverila chce dalsie dieta. To by nebol problem ale ona ide len po tych majetnejsich a zabezpecenejsich. A robi vsetko preto nenapadne aby ich dostala tam kam chce. Proste jej nejde ani o lasku ale o to aby mala dost prachov a druhe dieta s takym muzom. Teraz sa zamerala na jedneho ktoreho pozname obidve. Je slobodny a je to vcelku dobry chalan-muz :) je pracovity, pomaha ludom ked treba, je vcelku slusny a bolo by skoda ak by sa nechal nou obalamutit. Ona zistila ze je na blondiny tak sa nechala prefarbit na svetlu blond. Zacala chudnut, obliekat sa vyzyvavo a stale vyhladava jeho spolocnost. Nemozem sa divat ako mu muti hlavu. Proste to je neprirodzene spravanie pred nim. Ako sa snazi spravat nenutene, vtipkkuje, srandickuje, prehrabava sa vo vlasoch, odhaluje kolena a dekolt. Poznam ju ze je uplne ina pred nim ako je naozaj. Ani nehresi len sa slusne chova ako ta najposlusnejsia a najmudrejsia zena pod slnkom. Aj som sa jej snazila dohovorit nech mu nemuti hlavu a ona len ze nech sa nestaram je to jej vec a ona ho dostane aj keby si mala ruku dat rezat. Vraj sa mam starat o svojho chlapa. Ale mne ho je luto ze nevie aka je ona vypocitava mrcha v skutocnosti. Este aj na fb si ho nasla a poziadala o priatelstvo. Samozrejme uspesne. Normalne sa mi zhnusila. Potom sa mi zveruje co ma v plane na dany den s nim. Sleduje na fb jeho oblubene filmy hudbu jedlo konicky a zamerne si aj ona toto vybera. Vtiera sa mu a ja neviem co robit aby zistil ze s nim hra necistu a vypocitavu hru. Mozno si poviete ze na nu ziarlim. Nie ale toho chalana poznam je rovnako stary ako my dve a vie ze by si zasluzil ovela lepsie dievca a nie ju. Uz nemozem pocuvat tie jej plany co na neho kuje. Minule som jej to aj povedala ze uz nech sa mi nezdoveruje co na neho chysta a ona ze musim lebo som jej najlepsia kamoska. Ja viem ze sa tu stazujem ako male decko ale ide mi z toho hlava prasknut z toho prepatia. Povedat mu pravdu o nej alebo jej sa vyhybat, prerusit s nou uplne kontakty? Ona bola vzdy taka ale teraz je este horsia. Ide aj cez mrtvoly ak si nieco zmieni. Najradsej by som jej urvala hlavu aby uz prestala s tou manipulaciou. Este mi povedala ze do roka a pol bude zanho vydata. Ide ma z nej porazit. Ved ten chalan si to nezasluzi aby skoncil s takou potvorou. Co robit? Dik za rady.

repka

ved ked on je slobodny, ona slobodna, tak nech si robia co chcu a nech ho ona bali ako chce - ved zeny sa vzdy snazili vsemozne zbalit chlapa... horsie by bolo keby on bol zenaty alebo zadany...

Mindmotion

Osobne si nemyslim, ze kamaratke zavidis, reci tohto charakteru dokazu celkom odcerpavat energiu, hlavne ked to clovek stale dokola pocuva. Co sa tvojej kamosky tyka, urcite by som to tomu muzovi nehovorila, pretoze jediny kto z toho vyjde zle budes ty. Ak si jeho blizka znama a bude mat o nu zaujem, tak sa ta pravdepodobne na nu skor ci neskor sam spyta.

broskynka20

samozrejme že ziarlis, očividne je to vidno :D tak ju nechaj tak, nech si ona robi co chce, a on ked je inteligentny tak ju prekukne, aj ked mozno neskor, ale raz zisti aka v skutocnosti je... nechapem co ta na tom tak stve, mne to pride take ze jej strasne ale strasne zavidis..

Sejla

Jasné že ju prekukne, bože, tak ona si prečíta, že ho zaujíma trebárs jazz, ale keď sa o tom začnú baviť, ona bude vedieť prd o jazze. Alebo mu povie, že číta ruskú literatúru a keď sa s ňou začne baviť, tak zistí, že vie prd o ruskej literatúre:D A to, že si prehrabuje vlasy, koketuje, to robia ženy keď sa im muž páči aj podvedome. A že je falošná mrcha, to vidieť na každej žene tiež, ibaže presne takú niektorí muži chcú, možno z nedostatku sebaúcty?

doubledog

ocividne je to mozno pre teba ako zenu.
niektori muzi ale nie su prilis schopni prekuknut zenske spravanie a nechaju sa obalamutit velmi lahko.
do istej miery to plati pre vsetkych muzov :)

ale samozrejme, nevylucujem, ze jemu je to jasne.

doubledog

preco by mal byt dost chytry?
ci ked vidis, ze tvojho kamarata ide niekto podviest, povedzme o nejake prachy, tak to nechas tak s tym, ze ved snad je sam dost chytry? a ked sa necha nachytat, tak mu treba?

Maoam

doubledog: nemyslis si, ze chalan by mal byt dost chytry na to, aby si to vsimol sam? ved to spravanie je totalne okate a ocividne, co tym chce docielit...sorry