Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Priatel - ako zistim či mu záleži na mne

Príspevok v téme: Priatel - ako zistim či mu záleži na mne
SUUUUUUUUZAN

ahojte, chcem sa opýtať začala som chodiť s priatelom na začiatku som to brala aspon mam chalana brala som ho na lahkú váhu ale postupom času som sa do neho zalúbila a tak zamotala....sme spolu pol roka ale stále mi niečo vadí viem že mu tým pílim nervy ale ked to nepoviem sa trapim zasa ja....naš vztah je spojený s neustálymi výkyvmi, dotahovačkami pochybujem častokrát prečo sme spolu...ale ked prehrmi burka zasa je dobre....ale neustále hadky pre blbosti ma vyčerpávajú on je tvrdohlavý a nič nechce riešiť to ma hrozne vytáča...čo by ste mi poradili ako zistim či fakt mu zaleži na mne a nechaj počúva mna a nielen si robi po svojom

JAAAAAAAAAAA

sú to úplne blbosti, často mi voláva tak nemam stále náladu na rozhovor, dalej, všetko si robí po svojom nedbá na môj názor, chcem aby bol milší prejavoval mi lásku na vonok potrebujem to počuť ale zdá sa mi ako by to zovšednelo...

Sejla

Ale nenapísala si tú najdôležitejšiu vec, a to, čo ti na ňom vadí a kvôli čomu sa hádate. Aspoň 2 príklady uveď.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Priatel - ako zistim či mu záleži na mne - Fórum - ZDRAVIE.sk