Nadavanie za volantom

Príspevok v téme: Nadavanie za volantom
zlostna

Len sa sa chcela spytat či aj vasi priatelia nadavaju za volaantom vcelku ako jazdia. Mne moj priatel povedal ze co pozna kamaratov tak vsetci tak nadavaju , ael chcela som sa spytať vas zien ci vazne aj vaši priatelia tak nadavaju. Lebo inak je normalny len v tom aute sa uplen zmeni na nevydržanie. dakujem za nazory

anjelik *

Ja osobne za volantom nadávam tiež a dôvod je úplne prozaický a to je strach. Čo sa najlepšie ventiluje práve cez nadávky. Nemyslím, že by to niečo vypovedalo o tom, aká som v skutočnosti. Je to len obyčajná reakcia na nejaký vonkajší a spravidla nepríjemný podnet.

doubledog

suhlasim s wreckom
chlap za volantom ukazuje zo svojho vnutra dost vela, ukazuje, aky ma v skutocnosti vztah k svojmu okoliu.
je to forma ventilu.
ale ono je to viacmenej jedno, zeny povacsinou aj tak urobia cokolvek, aby ignorovali realitu.

pasik1

Za volantom nadavat, byt nervozny, ponahlat sa a byt maximalne neohladuplny a agresivny, to je u nas cosi ako narodny sport, alebo odveka tradicia - skoro kazdy chlap ma u nas z nejakeho dovodu dojem ze takto sa za volantom spravat ma, pretoze inak by bol nejaky divny, navyse si tak moze aj ventilovat komplexy a frustracie zo zivota. Takze nemusi byt extra problem v tvojom priatelovi, len jednoducho je to vplyv nasej spolocnosti, jeho podvedome kopirovanie spravania vacsiny ludi s ktorymi sa v zivote stretol. Mohol sa tak prejavovat jeho otec, jeho instruktor v autoskole, jeho znami, pozoruje to vo vseobecnosti na ostatnych ucastnikoch premavky, atd a nalepilo sa to na neho bez toho aby si to nejak uvedomoval, alebo to robil naschval alebo mal nejake poruchy osobnosti.

wreck

hovori sa, ze ked chces zistit, aky chlap naozaj je, mas ho posadit do auta. a pritom chlap celu cestu nemusi ani len tie usta otvorit.

je to jedna velka pravda.