Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Plavky tan trough

jellina

Dievčatá, tieto plavky som mala istú dobu a nič. sú dierkované,tak možno cez ne, nejaký lúč prejde. No ja som mala pocit, že vôbec. Neoplatí sa do toho investovať, zas len marketingový ťah.

nqmh

tu je niečo o nich. v skratke Ženy zvyknuté na vystužené podprsenky s vypchávkami môžu tiež na tieto plavky zabudnúť.
S vypchávkami sa nevyrábajú, lebo opaľovací efekt látky by sa s akoukoľvek podšívkou zrušil. Veľkou výhodou plaviek však je, že zaberajú minimum miesta v batožine a bleskovo schnú.

nikissek94.blog.cz

abudbau

Tan Through:

• prepúšťajú slnečných lúčov

• schnú až 3-krát rýchlejšie ako bežné plavky, pomáhajú predchádzať infekciám

• sú priedušné, a tým sú zdravšie pre vaše telo a pokožku

• držia tvar a uchovávajú si žiarivé farby aj po dlhých hodinách na slnku, v mori alebo v bazéne

Ako látka Transol funguje

Kiniki Tan Through plavky sú vyrobené z jedinečnej látky dostupnej len u Kiniki Ltd.
Táto látka je vyrábaná použitím technológie CAD vytvorením miliónov mikro štvorčekov a otvorov v tvare diamantu, ktoré dovoľujú až 80% slnečných ultra-fialových opaľujúcich lúčov prejsť skrz. Vďaka optickej ilúzii a farebnosti látky Transol vyzerajú plavky na koži ako nepriehľadné, či už sú mokré alebo suché.

Čo očakávať

Efekt je postupný a jeho intenzita tiež závisí od typu pleti. Tan Through majú hŕbu pozitívnych ohlasov, zákazníci si ich opätovne kupujú v inom vzoru či strihu. V prvých dňoch vidíte, že zakryté časti chytajú farbu a postupne sa bude opálenie prehlbovať.

Neviem či to je celkom pravda, ale vyskúšaj a sama uvidíš.

Nikola21

Ahoj, presne to iste ma zaujima. Chcem vediet ci skutocne funguju. Aj ked pozerala som ich na nete a niesu az take pekne ale tak snad by som nasla aj krajsie. Len ma zaujima ci to fakt funguje tak prosim ked mate niekto skusenosti tak piste ;)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Plavky tan trough - Fórum - ZDRAVIE.sk