Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mám 16 a on 23

Príspevok v téme: Mám 16 a on 23
tupelo27

Všetko to začalo tým, že ma šťuchol na FB...neskor som mu napísala. Dlhší čas sme si písali. Z videnia ho poznám už veľmi dlho, pretože jeho babka býva o pár domov ďalej... Onedlho nasledovalo prvé stretko, na ktorom sme si obaja úžasne pokecali...
Na druhom stretku som mala pocit, že mi chce dať pusu, ale prišlo mi to veľmi skoro, tak som ho zastavila... po ďalších stretkách som už neodovala a dala mu pusu. Vo všetkom si rozumieme, je vtipný, milý, krásny, chápavý, nežný, citlivý... ale je o 7 rokov starší :/ Dnes sme kamaráti s výhodami-bozky a dotyky...-ale obaja cítime, že si náš vzťah zaslúži viac! O pár dní odchádza do práce do Švédska na 2 mesiace... a už teraz mi chýba ...ľúbim ho.. Oplatí sa skúsiť vzťah so starším mužom?? ...veľakrát sme sa bavili o tom, či on nechce iba sex a dobre, odkopne ma... jeho odpoveď bola jednoznačná, "nie! nechcem ti ublížiť!" Bojím, sa čo na náš vzťah povedia ostatní, kedže už teraz idú reči že ma chce iba pretiahnuť alebo že ja som zlatokopka, pretože má audi a je pomerne pri peniazoch... poradte prosím ....chcem mu navrhnúť VZŤAH alebo nech sa radšej PRESTANEME STRETÁVAŤ pretože sa nechcem trápiť kvoli nenaplnenej láske ...a kamarátstvo s výhodami zamietam úplne --ale on nechce vzťah ..ako ďalej?

tupelo27

Vie o tom, že pred 18 sa a ním nevyspím.... myslím, že mu nejde len o sex ...je za vzťah ale myslí si, že potom budem ľutovať že som si malo užila "mladosť" ...viem, aký je...

lorrines

Ja som mala podobne niečo, ja 18 on 26..podobny pripad len s menšim posunom, tiez sme sa stretavali na zaciatku, z mojej strany láska ako hrom, lietala som za nim, taka zamilovana som bola. Najprv akoze aj on, vyzeralo to velmi nadejne ale ked po asi 3 mesiacoch doslo k sexu, tak zrazu začal cuvat, po čase už začal hovrorit o dietati a pod. a asi po 10 mesiacoch takehoto stretavania sa mi viac neozval a ani ja jemu,,,teraz viem ze ma frajerku cca vo svojom veku. Mna uz po 2 rokoch sklamanie prešlo a snazim sa odrazit dalej. Prosim pouč sa z mojej chyby

kgg

ked mu povies hned narovinu ze nechces ziadny sex ani nic podobne pred 18tkou, uvidis ako hned zmeni nazor, uz sa ti asi ani neozve :D

Leela333

To sú len rozprávky starých materí, on sám nechce vzťah a ak hej tak nie s takou mladou babou, určite nič vážnejšie, narozprával ti tieto veci, aby si sa cítila lepšie.

september

tupelo27, to urcite budes citit, ci to s tebou mysli vazne alebo nie, tak aspon teraz ver:) nevnasaj do vztahu nedôveru, ani takto v sebe, nemaj myslienky na to, co ak bude zle... musis verit, a dôverovat:), inak to nema zmysel

tupelo27

Má audi A7 ...sex pred 18 určite nie! Takže dnes keď s ním pôjdem von poviem mu že buď vzťah alebo sa prestanme stretávať, lebo ako kamaráti s výhodami sa na neho namotám a odlúčenie ma bude bolieť ešte viac. Dnes budene spolu posledný krát, lebo už odchádza preč.
Jeho netrápia reči o nás, ale len o mne-pretože už jeho bratranec mi povedal, že ma pretiahne a odkopne... bojím sa, že je to pravda aj keď viem, že by to neurobil.

september

tupelo27, kebyze som ja pri peniazoch, a objavilo by sa nejake ziena, rozhodne by som sa nanu nevykaslal len preto, co si pomysli okolie. Aj keby si kvoli tomu zacali o mne hovorit, ze ju chcem len pretiahnut.(hoci by som bol z velmi slusnej rodiny...) A tebe by malo byt tiez jedno, zeby potom zacali o tebe hovorit, ze si zlatokopka(co neverim, ze si). Povedz mu to. To ze sa na peniaze pozerat nema, neznamena, ze sa musite vyhybat tym, ktory ich maju...Alebo kedze on peniaze ma, tak si musi najst len take dievca, ktora ich ma tiez... blbost
Vôbec nieje nikde dane, ani napisane, ze by to malo ist postupnostou, ako napisal Feroslav. Je to vasa vec. No sex pred 18, nie! :P

Lulu2011

tak hej 5000 e je paradicka, ale tak nie sme v Nemecku, ze jo, tu je to presne tak, ze tí, co zarabaju nad 600 e je uz luxus, tu na vychode urcite, tu sa o takch platoch ani nesniva

zlatokopka podla mna nie si, v takom veku si este naivnucka a nejaka audinka starej ci strednej triedy je nic, to ti len zavidia, v tvojom veku je to sice vacsi rozdiel, ale do buducna je to idealny rozdiel medzi zenou a chlapom, chlap by mal byt starsi od zeny z viacerých dovodov

Feroslav

Je rozdiel byť zaľúbený, a byť vo vzťahu. Na začiatku keď sa niekto dá s niekym dokopy, je to zamilovanosť. Je to všetko fajn, všetko je dokonalé, prejavujete hlavne náklonnosť. No po istom čase sa to rozplynie, a vtedy nastane tá fáze kedy spolu už máte byť ako partneri, nie ako "len" dvaja zaľúbenci. 16 a 23 ročný sa do seba zaľúbiť môžu, je to jednoduchá, a krásne bez ohľadu na vekový rozdiel. Ale keď má 16 a 23 ročný pár začiť žiť partnerským životom, už to také jednoduché a krásne nieje, a vekový rozdiel sa premení na veľkú priepasť medzi vami. Ber to ale iba ako môj názor. Môže to tak byť, nemusí.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mám 16 a on 23 - Fórum - ZDRAVIE.sk