Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vrati sa byvaly?

Príspevok v téme: Vrati sa byvaly?
bubi19

Ahojte...s priatelom sme sa rozisli bolo za tym toho viac
..nase nazory sa v poslednej dobe nezhodovali a ochladlo to..rozisiel sa so mnou s placom pretoze je citlivy a velky dobrak a bolo mu to luto...povedal mi ze potrebuje byt na cas bezomna a zistit ake to je ked spolu niesme..nas vztah trval 3 roky...ja som mu na to povedala to ze niesom hlupa ze viem ze to hovori aby ten rozchod ulahcil..a on na to ze neklame ma ze je tam moznost ale ze cas ukaze...neviem co si mam o tom mysliet..nechcem si robit zbytocne nadeje ale stale v kutiku srdca dufam ze sa nase cesty opat spoja a da nasemu vztahu opat sancu...co si o tom myslite vy? Vrati sa? Aky cas trva chlapovi kym si to ujasni v hlave a zisti co skutocne chce? Dopredu dakujem za odpovede a nepiste mi sem nic ponizujuce..skuste byt trochu empaticky..

Prezyvka55

Taketo sproste natahovania vo vztahov nikdy nechapem.
Bud sa chcete alebo nie.
Ina moznost neni. Ked chce ist nech vypadne ked nie nech ostane. Co tam co riesit? Odisiel tak dovidenia. Zivot ide dalej.
Aj tak ked je to take EMO tak sa k sebe asi velmi nehodite, najdite si obidvaja niekoho rozhodneho a vyrovnaneho. A tiez zapracujte na sebe.

mmickey

Rozumiem, bola by som taka ista, keby ho mam uprimne rada, ale ty mu nemas co dokazovat..to nie su tvoje, ale jeho pochybnosti..on by mal prist a povedat, ze to bola hlupost, ze nechce o Teba prist..idealne je dat mu slobodu rozhodnutia. chce to silne nervy..ak to bude trvat viac ako je znesitelne, netrap sa tym, bo vtom pripade si tvoju uprimnu lasku nevie vazit..s odstupom casu na to clovek pride aj sam, ked je uprimny sam k sebe, aj ked je to bolestive zistenie.
takze pevne nervy :) a skore rozuzlenie

bubi19

Uprimne si zelam aby nas vztah dostal este sancu..po nicom inom netuzim...len ja nevladzem existovat ked snim niesom ani len v kontakte...neviem ci mu napisat alebo nie...povedal ze sa ozve ked zisti co citi skutocne...a se mu mozem pisat bude rad ze vie ze som v poriadku...

mmickey

z vlastnej skúsenosti viem, že pochybovať o druhom znamená nemilovať ho, čím skôr si to človek uvedomí, tým lepšie.
želám Ti, nech to dopadne tak ako si úprimne želáš

alenka134

Musíš mú dať čas. . A byť viacej tolerantná. ..mala som niečo podobné len že môj frajer trpil depresiami a nevedel či so mnou cchce byť. .. Ále ja som prí ňom stala bola som tolerantná. ... A teraz vie že chce prežiť zvyšok života so mnou. ... Držím palčeky ;-)

bubi19

Neviem ci ma este miluje a podla mna to ani sam nevie...ma teraz priestor a cas si vsetko ujasnit v hlave a zistit ci to medzi nami este ma zmysel..bojim sa toho ze je to skutocne koniec a nie pauza...vsade ho vidim a ked sa zobudzam citim taku bolest ako keby moje srdce ovalil traktor...

alenka134

Ak ťa naozaj Miluje a myslel to s tebou vážne.. A ak pozeral aj do budúcnosti nie len ná prítomnosť tak myslím že sa k tebe vráti ...ale ak nevie co chce Tak to už je ťažko povedať ako sa zachová ...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vrati sa byvaly? - Fórum - ZDRAVIE.sk