Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vysnivana postava..

Príspevok v téme: Vysnivana postava..
TinaCK

Ako schudnut z krizov a z bokov pri bedrovych kostiach? Ak chudnem celkovo ( sporty typu beh a pod., obmedzena strava), tak moje telo pali vsetko okrem toho, co ma.. Nemam prsia uz a trcia mi rebra. Ale krize a boky su stale.. Som nahrana uz neviem co robit a stale sa s tym trapim. Ked som bola mala ( 8rokov asi.. ) som bola jednu dobu taka mala baculata buchta a bola som vsetkym na smiech.. odvtedy mi ostali komplexy a ja proste nie nie a spokojne so sebou zit..

TinaCK

Zial kedysi som bola chudokrvna, jedla som vyse roka len zeleninku, ovocie a kurata.. a bolo mi supeeer - az kym som neplakala od rada do vecera ako mi je zle.. takze som musela zacat jest. Jem aj ryzu, zemiaky, nejake pecivko.. ale po zmene stravy (2mesiace) som nepribrala, asi to mojmu telu len chybalo ( som vo vyvine este ). Zasadne NIKDY nejdem sladkosti, uz daco cez rok.. ani nejedavam ZIADNE sladke jedla, ja nepriberam. Len chcem schudnut vzadu na krizoch a na bokoch, ale netusim ako aby som neostala plocha a rebrata, ale to co sa mi nepaci ostane.

redka

no tak chudnutie nie je bohuzial vyberove... neznamena, ze ak spravis 100 brusakov denne, tak schudnes prave na bruchu... mozno treba tu oblast spevnit... skus si najst nejake cviky "muffin top workout" a inspiruj sa... a co strava? ako sa stravujes?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.