Candida čo na ňu plati?

Príspevok v téme: Candida čo na ňu plati?
Candida123

Ahojte takže už rok mám problémy gynekologické a k tomu už polroka mávam stále riedku stolicu nafúknuté brucho nnevoľnosti. U gynekologa som stále a najnovšie mám Antibiotika a mastičky. Bola som si dať spraviť rozbor zo stolice a vysledok kvavsinky candida.
Viem že na nu je dobrá dieta, ktorú ihneď si nasdím len neviem čo presne môžem a čo nemôžem viem že veľa zeleniny a žiaden cukor.. ale chcela by som sa spýtať presne na konkretne jedla čo je vhodné jesť lebo o zelenine celé dni nemôžem byť ( ale mám rada zeleninu) takže žiadna ryža žiadne zemiaky vo všeobecnosti prílohy žiadne cestoviny...
veľa zeleniny môžem aj rajčiny? kalerab? paprika uhorka? viem že veľa cesnaku cibule len toooo si nemôžem daať každý deň nakoľko cesnak mi dosť zníži krvný tlak a mám pracu s ľudmi.
A čo biely jogurt? neochutený?
a ako to je s ovocím? napr. jablko? môže sa jesť jablko? viem že kokosový olej je dobrý a ten ako užívať rano večer? nalačno? alebo s jedom inak je dosť nechutný poradte jeho konzumáciu... a probiotiká ktoré si mám kupiť? videla som že candistop ale myslíte že su dosť kvalitne?

Dakujem veľmi pekne

Klara

Candida123

Ahoj práveže pozerala a je tam toho toooľko že neviem čo je pravda a čo nie a zh toho so si spravila výcuc čo som popísala vyššie a v niečom nemam nejasnosti napr. to jablko či ano alebo nie... :/ ten jogurt ano či nie

redka

a stare temy si nepozerala? tam je to uz objasnene... pohladaj si aj na nete "RNG forum" alebo "RNG nazory" tam je to dost rozpitvane...