Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Predzvesť porážky alebo niečo iné?

Príspevok v téme: Predzvesť porážky alebo niečo iné?
KarolínaR

Dobrý deň,
mám 34 rokov a nachádzam sa mimo Slovenska a to až do júla.
Asi 3 týždne pociťujem jemné akoby mravenčenie v oblasti tváre ale vždy inde a niekedy tŕpnutie nôh čo sa mi objavilo asi len 2krát.
Hlava ma veľmi nebolieva skôr občas k večeru, ale je to veľmi slabá bolesť hlavy. Okrem toho mám skôr strach ak mám ísť niekde sama. Občas mám pocit závratu ale len chvíľkového.
Hormonálnu antikoncepciu neužívam, nefajčím ale som pod neustálym tlakom a stresom a mám sedavú prácu.
Asi týždeň užívam prípravok Magne B6, takže dnes už tŕpnutie nôh vôbec nebolo a aj mravenčenie bolo príjemnejšie.
Mám miernu nadváhu a tlak v norme, mám problémy s chrbticou. Tu nemám zdravotné poistenie.
Vie mi niekde poradiť čo robiť alebo čo to je?
V poslednej dobe som pila viac bylinkových čajov, ktoré som aj miešala ale to zrejme nie je podstatné.

Deria

No vidis, teraz si dostala kompetentnu odpoved, llek je totiz lekarka. Takze neboj, nemusia to byt hned príznaky porazky.:)

llek

S velkou pravdepodobnostou moze byt pricinou stuhnutost v oblasti krcnej chrbtice alebo stres a vnutorne napatie alebo vsetko spolu. Ked je clovek pod tlakom, v strese dochadza reflexne k stuhnutiu krcnych svalov. Skus si zasportovat, precvicit chrbticu a hlavne najst sposob ako relaxovat a kompenzovat zataz v praci

KarolínaR

Viackrát som mala blokované stavce, vyskočenú hrudnú platničku a aj krk mi vkuse puká. Okrem toho mám svalové hrče pozdĺž celej chrbtice.

Maja15

Mne sa takto prejavuje chrbtica... tŕpnutie líc, prstov na rukách, na nohách a aj závraty mávam. Najlepšie mi zaberá Dorsiflex.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Predzvesť porážky alebo niečo iné? - Fórum - ZDRAVIE.sk