Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som zamilovana ale jemu to nedochadza

Príspevok v téme: Som zamilovana ale jemu to nedochadza
terezkalubi

Mam čerstvých 15 i ten kamos.Stretavam sa s nim 2 krat za tyzden uz dva roky.Prvy rok sa mi pacil iny ktoreho som ani nepoznala len z videnia a potom o rok tenkamos.na fb som mu napisala a potom aj mne on prvy napisal a potom mesiac nic.tak som mu zasa ja napisala .NA jazykovke sa rozpravame len niekedy a to su 2 minutove reci z lavice do lavice.Ja ho poznam velmi dobre kvoli mojej kamoske ktora ho pozná .Cize inf.mám o nom vela.Ale on o mne nevie skoro nic len tie zakladne veci mozno.Čo mam robit? Je to vysneny chlapec presne pre mna .Pomozte mi :((( som do neho uz 8,5 mrsiacov zalubena :\'( a ked budem mu pisat na fb neviem ci nebudem otravna :(

Sejla

Prečo by mu to musela povedať?? Načo by to bolo dobré, on by sa akurát vyplašil a začal sa jej vyhýbať, a navyše je aj tak pravdepodobné že to vie on, aj všetci v triede. Takže pohoda, platonická láska má zostať platonická a basta.

SolveD

Vieš, ak máš o neho naozaj záujem tak mu to musíš tak či tak raz povedať, možno o tom nevie, a možno áno. Ale keď nevyskúšaš, tak nič nezistíš. Keď neurobíš ten prvý krok, tak to nemá zmysel hľadieť na neho, a hovoriť si ako si do neho zaľúbená, to je bezvýznamné, skús to vyriešiť tak, že mu to povieš. ALE POZOR! Nepíš mu to, stretni sa s ním, pretože keď mu to len napíšeš, tak to bude dosť pochabé, cez sociálne siete vie každý ako sa hovorí "štekať", takže nemaj strach, nazbieraj odvahu, stretni sa s ním, a povedz mu to. Samozrejme nevylej mu celé sloje srdce, všetko pomaly.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Som zamilovana ale jemu to nedochadza - Fórum - ZDRAVIE.sk