Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kozmetika Avene

bystricanka

Ja milujem túto značku. Pred cca rokom bola vzorka v časopise a tak mi sadla, že som si ju hneď kúpila a používam denne. V predajni sa neoplatí cenovo, objednávam na Notino, tam je lepšia cena.

kralovna_12

čos a týka tychto drahších značiek, či už ekarenskych alebo kadernicke potreby na vlasy a pod tak kupujem už bvyhradne len na parfums. sk. inde už ani nie, to sa kupovať predražené neplatí:-))

lea_queen

Ja som raz dostala v lekarni nejake vzorky, a teda kremik bol moc prijemny :) len cena trosku drahsia co ma zaskocilo :/

Lili99

Vyskusala som celu kozmetiku v drogerii fakt, potom
Vichi, la roche posay, vselijake ine kremy z katalogov. Mam normalnu plet so suchsimi miestami ale aj sa mi dost masti hlavne po rane. Tak som skusila avene hydratacnu masku, hydratacny krem, a hojivy krem (cicalfate) ktory som si dala ked som mala vyrazku (fakt to urychli do 2 dni bola vyrazka prec inak by tam bola min. 5) a mam aj termalnu vodu v spreji ktoru si dam na plet hocikedy. Nemala som este taku cistu plet asi nikdy. Rozmyslala som ze si kupim aj daky cistiaci gel ale tak zatial nie ked mam plet uplne krasnu:) odporucam aspon s typom pleti ako ja

Ninaa

Mna Avene na akne stipalo. Skus La Roche Posay Effaclar duo a gel na umyvanie. Pouivam uz druhe balenie a super. Kozna dr povedala ze je to dobra kozmetika.

Danielle24

Ahojte. Ja sa chystam kupit Triacneal od Avene a Cleanance masque - cistiacu masku od Avene.
Mate niekto skusenosti s tymito pripravkami??

roman_tt

Zdravim,

taktiez odporucam tuto kozmetiku ako bolo spominane je trochu drahsia ale oplati sa. Vyskusal som vela pripravkov na tvar no vsetko to bolo na nic az mi kozna odporucila tuto kozmetiku. Po mesiaci pouzivania si to neviem vynachvalit.Vrelo Odporucam :-)

katusaa

pripajam "VZORKY" ktore som skusil:
Eucerin anti-rotungen:
-na mna trosku mastny,lepsi asi na suchsiu plet
LRP nutritic:
-mastny, lepsi na suchsiu plet
LRP rosaliac:
-nijak mi nepomohol, ale moze byt dobry na leto
Bioderma sensibio AR:
-na plet super, ale mala som zneho sem-tam zapalene vyrazky :((...skoda
Bioderma sensibio Rich:
-fajn, na suchu plet moze byt ideal
DrHauschka Rose krem:
-super, ale drahy :(

pekny den :))

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kozmetika Avene - Fórum - ZDRAVIE.sk