Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mám uňho ešte šancu?

Príspevok v téme: Mám uňho ešte šancu?
sad-lady

Dobrý deň,

pred 2 mesiacmi som sa rozišla s priateľom. Boli sme spolu 2 a pol roka. Dokonalo sme sa k sebe hodili, rozumeli sme si, dopĺňali sa, bolo nám spolu dobre ale náš vzťah v poslednej dobe nefungoval. Boli sme si ako cudzí, moje city ochladli a zavládol stereotyp. Nevedela som ako ďalej tak som to ukončila. Veľmi ho to vzalo.
No zistila som, že to bola chyba. Uvedomila som si ako veľmi ho ľúbim, že mi chýba a neviem bez neho žiť. Všetko som mu to napísala (osobne sa nedalo) no on chce byť vraj sám. Nikoho nehľadá ani nemá potrebu sa viazať. Svojim spôsobom ma má stále rád, keď ma vidí má chuť sa ma dotýkať a bozkávať, ale nie je to láska. Nič necíti a už ani nechce cítiť :(. Srdce ho ku mne neťahá. Zo začiatku sa nechcel stretávať ale nakoniec to sám navrhol. Boli sme spolu zopárkrát na káve, korčuľovať sa či iba tak pokecať. Sem- tam padla nejaká lichôtka na moju adresu. Nechápem tomu, som z toho zmätená a neviem či dokážem byť už len kamarátka. Na druhú stranu som rada, že s ním môžem tráviť čas aj napriek tomu, že ma to bolí. Naivne dúfam, že sa spamätá , že mu začnem chýbať a vráti sa. Ale ako to, že za tak krátky čas zabudol? Úplne je v pohode. Píše mi veci typu ,,hlavu hore, neopúšťaj sa, život ide ďalej, nemysli na mňa, čas to vylieči....“ Som z toho všetkého zúfalá.

Myslíte, že mám uňho ešte šancu? Mám ďalej bojovať alebo to nechať tak?

redka

a ci mas sancu? to vie len on... netlac na pilu, daj tomu cas... ak mate este byt spolu tak budete... a mozno pride niekto lepsi pre teba aj pre neho :)

redka

on nezabudol... je len zraneny... skusala si to nejak riesit, kym si ho nechala alebo si si zo dna na den povedala, ochladlo to stereotyp koncim?

Leosa

Hmm sad-Lady, poviem ti to tak jemnejsie... na kieho otca si sa s nim rozchadzala ked ste si tak rozumeli? Stereotyp? Vsak ak mas vztah na silnych zakladoch tak nieco ako stereotyp nie je dovod na rozchod pre kristove rany. Raz takych ludi nepochopim... nastane 'stereotyp' a ludia nie aby to spolocne vyriesili, radsej sa jeden s druhym rozide lebo vies ako... nastala nuda. Necudujem sa tvojmu priatelovi ze sa uz sprava tak ako sa sprava... Ublizila si mu tym dovodom na tento rozchod a uprimne ak sa k tebe vrati bude totalne tupelo. Ani necakaj, ze sa vrati a ty si na buduce premysli preco sa s niekym rozchadzas.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mám uňho ešte šancu? - Fórum - ZDRAVIE.sk