Laboratorne testy na pohlavne prenosne choroby - podstupili by ste ich?

Príspevok v téme: Laboratorne testy na pohlavne prenosne choroby - podstupili by ste ich?
Anketár

Ak by ste si nasli priatela/priatelku a po case by ste sa rozhodli zacat pohlavne zit:
A. ziadali by ste svojho partnera o vysetrenie a podstupenie testov na pohl. prenosne choroby /syfilis, HIV, hepatitida C a B, kvapavka, chlamydie, mycoplazmy, genitalny herpes, genitalne bradavice, vos ohanbia(filcky) atd./
B. podstupili by ste taketo vysetrenie ak by vas o to partner poziadal?

C. praktizujete sex na jednu noc s nahodnym partnerom? Nemate obavy z takehoto hazardneho sexovania? /odpoved nieje nutna, len dobrovolna/ :)

semtex

-asi ano
-siel ale s obavami ci nieco nahodou
-ano raz som mal ked som sa spil po rozchode s frajerkou a chcel sa jej pomstit. Rano som to lutoval lebo ta baba co som zbali na diske bola desne skareda zeby som ju za triezva nezbalil. Potom som mal take palenie pri moceni a svrbenie ale preslo to same akosi.

Lisa-

A. ano
B. ano(nemam co skryvat)
C. nikdy

anketar na jedno si vsak zabudol niektore z tych chorob sa mozu preniesst nielen pohlavnym stykom ale aj slinami pri bozkavani ci oralnym sexom (syfilis, HIV, hepatitida, bradavice, herpes) a myslim ze aj mycoplazmy a chlamidie.

MultiLevel

A - pokial by som nemala podozrenie na nieco, tak by som neziadala partnera o testy. To podozrenie by vzniklo v pripade, zeby mal viac zien predo mnou...hovori sa, ze nakazit sa moze clovek i ked mal len jedneho sexualneho partnera, ale verim, ze tam je sanca ovela mensia, ako ked niekto strieda...
B - jasneee :)
C - nikdy som nepraktizovala sex na jednu noc :)