Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Veľmi vlhká

Príspevok v téme: Veľmi vlhká
Livs

Mám pár mesiacov priateľa, keď sme spolu a maznáme sa vždy sa musím kontrolovať alebo v najlepšom prestať. Akonáhle som len trošku nadržaná som veľmi vlhká. Nemožem si sadnúť na posteľ, aby tam neostal fľak. On miluje polohy keď som "na ňom" ale ja si naňho nedokážem ani sadnúť ani ľahnúť, lebo sa bojím aby na ňom neostal mokrý fľak. Lepím si na nohavičky intímky, myslela som že to aspoň trošku pomôže..ale ani veľmi nie...ked som s nim, musím si aspon dvakrát odbehnuť..nejak sa zadám a musím sa utrieť. Prosím poradte mi, ako to zmierniť. A ak s tým nič neurobím. Chlapi, ako vnímate ked je vaša priateľka veľmi vlhká. Myslím že pre ženy to je veľmi trápne. O tomto probléme som s ním ešte nehovorila, možno by to pomohlo..ale predsa len sme spolu 4 mesiace, neviem či je to vhodné. PS: sex sme spolu nemali ani tak skoro neplánujeme. :) Dakujem.

D0LLy

Som na tom rovnako, s priateľom sa smejeme ze mam v nohavickach bazen pre profesionalnych plavcov :D Kazdopadne pocas postelnych hratok ho to neskutocne hecuje a stale mi opakuje ze to je sexi a velmi sa mu to paci :)
Nemam mokre len nohavicky ale aj gate, nie si naozaj sama a uzivaj si to a nos so sebou nahradne gatky a vsetko bude v suchu (doslova) ;)

wreck

ako v tom vtipe...

- slecna preco mlcite?
- lebo chcem!
- no to je vyborne, tak ona chce a mlci!

:-D

- slecna preco sa trapite?
- lebo cvachcem!
- no to je vyborne, tak ona sa trapi pre problem, ktory nema!

co potom zeny, ktore striekaju pri orgazme a musia mat pod sebou igelit alebo hrube uteraky, ak chcu v tej posteli potom spat?

niekedy mam fakt chut spisat zenske problemy, ktore problemami nie su. vaginalne cvachtanie a mohutne male pysteky by boli na prvych miestach! :-D

akinom007

Autorka/ bud skutocne rada ze si vlhka! je to normalne a prirodzene, co by fakt ine dali za to keby boli vlhke. ja tiez mam s tym casto problem pretoze moje prostredie v posve je po mnozstve zapalov suche, mozem byt akokolvek vzrusena...proste neda sa to ovplynit len pouzit lubrikant a musim dlhodobo uzivat lokalne lactobacili

lobogo

Suhlasim s wreck-om. Tiez mam rad, ked je tam poriadne jazierko a cvachce to jedna radost. Nie je to vobec na hanbu, horsie by bolo, keby si z neho vlhka nebola :).

wreck

zlatunka Livs :-) praveze po tebe MA zostavat mlacka. nemoct sa hodinu milovat len preto, lebo devu uz to derie je... strasneee. *FACEPALM*

bud rada, ze si ako pramienok, ktory nikdy nevysycha. kolke by to rady tak mali a nemozu.

som chlap a milujem ked deva krasne cvachta. :-D oooooch!

lilyiankaa

veď práve to je dobre, že si vlhká, aj keď ty si pripadáš asi až príliš ..horšie by bolo, keby to bolo naopak a museli ste používať lubrikant.... chlapi toto vnímajú normálne, nerobia z toho vedu, veď je to predsa prirodzené, tak sa ničoho neboj, nestresuj a buď rada, ako to je

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Veľmi vlhká - Fórum - ZDRAVIE.sk