Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nádor na mozgu

Príspevok v téme: Nádor na mozgu
1Laura

Ahojte,
chcela by som sa spýtať či vie niekto ako sa prejavuje nádor na mozgu, resp. aký dlhý priebeh majú príznaky?
Jedná sa o moju sestru, ktorej už asi 2 týždne občas mravenčí tvár, niekedy ústa a niekedy malíček na ruke. Nie je to celodenné, ale viackrát denne. Teraz berie Magne B6 a Thiamin a je to lepšie.
Taktiež ju skoro každý deň bolí hlava, ale vraví, že to nie je silná bolesť, skôr mierna v oblasti čela. analgetiká neberie.
Okrem toho sa sťažuje, že niekedy v noci jej celkom stŕpne ruka a potom má pocit akoby bola z dreva.
Niekedy má závraty. Nosí okuliare od malička, ale zrak sa jej nezhoršuje.
Na neurológiu ju objednali až na júl a obvodná lekárka jej povedala, že to môže byť hocičo od stresu, problémy s chrbticou až po nádory.
Mám o ňu strach, lebo naša mama umrela pred necelým rokom pri autonehode a nechcem stratiť aj ju.
Má málo pohybu, študuje na náročnej VŠ a väčšinu času sedí nad knihami.
Budem vďačná za každý príspevok a pomoc.

anka 89

Nezufaj a hlavne si nevytvaraj diagnozy,moze byt vycerpana to magnezium je dobre nech si skusi kupit magnerot je este lepsi .A na to vysetrenie nech ide najlepsie by bolo keby ste to popohnali ak ma bolesti skuste si priplatit u sukromnej neurologicky ja by som do jula necakala ,vlastna skusenost.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nádor na mozgu - Fórum - ZDRAVIE.sk