Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čo je to za dobu? Patrím sem vôbec?

Príspevok v téme: Čo je to za dobu? Patrím sem vôbec?
MimoDoby

Ahojte,
Chcel by som sa spýtať pánov humoristov, kam sa podela normálnosť z dnešného sveta. Mám dojem akoby som tu nepatril, alebo bol len akýsi pozorovateľ no bez daru, a jediné čo mi ostáva je len krútiť hlavou... Prišiel som sa tu asi len vypísať, no možno dostanem aj radu...
Kritiku budem hádzať na vás ženy (za čo sa vám vopred ospravedlňujem) ale mužské publikum je na tom rovnako.
Pripomínam, že si nikoho neškatuľkujem, a ani ja sám sa nepokladám za mesiáša a anjela. Som len normálny chalan, končiaci vysokú školu, ktorý svojím zmýšľaním veľmi nezapadá do koncepcie dnešnej doby a na podobného človeka sa mi žiaľ ešte nepodarilo natrafiť. Myslel som si, že s nástupom na vysokú školu sa moje obzory rozjasnia, vymenením prostredia a mesto, spoznám nových ľudí, práve takých, s ktorými si porozumiem, no nestalo sa. Možno to bude aj faktom, že v spoločnosti v ktorej som sa pohybuje viac mužov ako žien, no ale aj tak... Dievčatá, ktoré "spoznávam" sú o tom istom. Kto ich tlačí na tej 3D tlačiarni?
Je to naozaj len o tej povrchnosti, o sexe a ničom inom? Kde sú ľudia, ktorý vnímajú aj iné veci ako len to hmotné...
Otázka smerujúca skor na vás ženy. Ako si predstavujete svojho partnera, človeka, s ktorým by ste pravdepodobne mali prežiť zvyšok života?
Mám dojem akoby to, na čom neskôr plačete či už tu na fóre, ale aj inde bolo práve to čo dobrovoľne chcete.
Kde hľadať to normálne?
Nehrám sa na extra pobožného človeka. Ale nejde tu len o tú pobožnosť, ale aj morálku. Ja nevnímam sex len ako nástroj uspokojenia, ale čosi viac? Len ja to chcem dať tej pravej? Nenarážam na sex po svadbe... Je na tom niečo zvrátené? z môjho uhla pohľadu je vzrátená práve ta radodajnosť dnešných žien... A nejde tu len o sex, ale aj o celkové vzťahy, ktoré sú akýmsi ďalšim módnym doplnkom, nás ľudí.

Prezyvka55

Miesto plakania skus radsej hladat. Su aj normalne zenske aj muzi. Respektive kazdemu vyhovuje a kazdy chce nieco ine ale nie je problem to najst len k tomu treba pristupovat aktivne nie sebalutostou lamentovanim nad svetom a plakanim.

odpovedaaam

posledny prispevok 100 bodov...ja by som tiez nieco dodala... ja osobne sa tiez rada a pekne upravim a nahodim ked niekam idem... a ked som doma dam si stare roztrhane teplaky pomaham, upratujem, dokonca umyvam zachod po imobilnych starych rodicoch... nepisem ze som dokonala..ale keby som okolo teba presla v meste pomyslel by si si to iste co si napisal v prispevku..na chlapov posobim sebavedomo, nedostupne, namyslene ako zena ktora sa zaujima len o to co si oblecie a kam pojde na kavu...nikto nepozna moje trapenie, len par naozaj najblizsich...posobim tak asi pre to ze v zivote som zazila uz dost zleho..neskatulkujes ale skatulkujes..ty sa na to hnevas preto podla mna vzdy natrafis na ten isty typ zeny...a ked taku vidis z dialky tak uz si to len pomyslis..mal by si to prijat..ze je to uz raz tak..a nie hnevat sa na to..aj ja som znechutena z chlapov..a mam strach..preto ak o mna niekto "prejavi zaujem" tak si drzim urcity odstup (ty to nazyvas povrchnost) az kym nezistim ze to naozaj niekto so mnou mysli vazne ( a predsa som sa uz tak velakrat popalila)...je to len taky priklad z mojho zivota..ale aj to je k tejto teme

quinn

Ahoj, nedá mi nereagovať a musím sa zastať žien. Tiež končím VŠ a poznám mnoho, ale naozaj mnoho dievčat, ktoré majú morálne hodnoty, ich vzťahy nie sú len o sexe a ani ony nie sú dievčatá "one night stand"... a navyše vyzerajú ako modelky, naozaj kočky. Máš pravdu, existuje aj mnoho dievčat, aké popisuješ v príspevku, ale nemal by si to takto globalizovať na všetky pekné dievčatá, ktoré sa zaujímajú o módu a chcú dobre vyzerať. Prečo by malo jedno odporovať inému? Prečo by podľa teba dievča, ktoré vyzerá ako z módneho časopisu mala byť automaticky povrchná??? Nie je práve toto zmýšľanie povrchhné?

MimoDoby

Ako tu niekto spomenul... Určite sa kvôli tejto veci nezabijem...
-0vecka: Problém vo vrznutí nieje... Priležitostí som mal viac než dosť. Svoj pohľad na to tvoje "vrznutie" som napísal vo svojom príspevku. Vrznúť si v dnešnej dobe je to najmenej.

mimodoby_02

Ahoj, ak si veriaci, tak mrkni na zoznamko.sk . Poznam odtial par skvelych ludi :)

Drzim palce, aby si nestracal nadej,mal nadalej pevne moralne zasady a zdravy rozum.

LC

To normálne som hľadala najmä u tých, ktorí to mali ako vývesný štít, bohužiaľ márne. V mnohých prípadoch je to iba póza. Ľudia pre úspech, popularitu a peniaze zapredajú aj vlastnú matku.
Funkciu napr. \"friends with benefits\" som nikdy nepochopila, mám na to svoj názor (nie je príliš lichotivý), ale nech si každý žije svoj život podľa vlastnej lubovôle, ale nech ho masovo nevnucuje všetkým.
Je to iba názor niekoho s kým nemusíte súhlasiť, na nikoho neútočím.

anxs

Dobre, dajme tomu, že sa nájdu dvaja ľudia ako MimoDoby a Sejla/bella/LC/... Ale čo ak sa nepriťahujú? (Nejde teraz o krásu, ale o príťažlivosť.) Dokonale si rozumejú, ale ... boli by ste ochotní ísť do takého vzťahu?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.