Bolesť brucha

Príspevok v téme: Bolesť brucha
ivans

Dobrý deň, chcela by som poradiť. Mám časté bolesti brucha, najprv to bolo len po mliečnych výrobkoch, tak som si myslela, že to bude intolerancia kravského mlieka, testy ukázali, že nič také nemám, no z mlieka mám aj tak krče. Robili mi testy aj na Helicobaktera a lepok a tiež negatívne.Nemám ani žiaden zápal. Lekárka povedala,že to bude asi dráždivý tračník a že si mám dávať pozor,čo jem a vylúčiť veľa vyprážaného.Odporúčila mi brať probiotiká Probicus.Bolesti mám prevažne ráno. Niekedy cítim pichanie vľavo.Som človek,čo sa dosť stresuje a mama vraví,že to dosť nato vpýva a že si to mám najprv ujasniť v hlave.Bolesti mi začali v júli 2013 odvtedy som schudla 8 kíl. Ak máte niekto podobný problém, vyjadrite sa prosím,aké lieky beriete alebo ako sa stravujete. Cením si vaše rady. Ďakujem.

Luciaak1812-

Prosím vás poraďte mi. Od začiatku mája mám bolesti v bruchu. Najskôr som nevedela identifikovať presné miesto a bolelo to vždy po jedle, aj ma prehnalo. V posledné dni však cítim silnú bolesť vľavo pri bedrovej kosti a trochu miernejšie ale predsa aj vpravo. Cez víkend sa to už nedalo vydžať, a tak som šla na pohotovosť, kde mi spravili sono a aj k ženskej ma poslali ale nenašli nič také. Ženská mi povedala, že sa jej zdá akoby sa mi črevo nedostatočne hýbe. Črevná vyroza to nie je pretože trvá už dosť dlho a bolesť už nie je upjatá len na jedlo. Naozaj neviem čo robiť a za chvíľu odchádzam do zahraničia. Bolí ma to už aj keď len chodím.
Ďakujem