Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

aky pripravok na holenie?

lll

ja ked si oholim tak na druhy den už ich mam zase von..hmm..ja neviem ja som nejaka "chlpata"..:DDD..a daco na zmiernenie rastu ??..nič?.nemate??..:D:DD:..na radu..

tinush

Voskove pasiky ani nekupuj - nefunguju, a pokial postrhavas chlpky tak si vytrhnes aj kozu a ajtak chlpky ostanu :D Ja pouzivam Venus Breeze, sice sa holim kazdy druhy den ale vyhovuje mi to. No boze, tak stravim kazdy druhy den v kupelni o 10min. dlhsie :D A ani nie, dam si balzam na vlasy a pokial prejde doba ucinkovania, som komplet oholena. Ked uz s tym ma niekto problem tak potom uz len laser :D Skusala som depilacne pasky Veet na oblast bikin - pri sthavani som videla vsetky hviezdy a odvtedy uz niekdy viac :D

natal

Jedine co naozaj pomaha je vosk alebo epilator .Moja mama ho ma . Sice je to prvý krat velmi bolesative na druhý krat to bude bolet menej a potom este menej.Ja si s nim holim stehna a to ma boli najmenej . Skus si ho požicat od kamaratky ak mas možnost a uvidis že nohy budes mat pekne aj vyse týždna :) , Ked som si oholila žiletkou za 2 dni mi zacali vyrastat.Vela štastia :))

barbi(e)

ahoy..ak ti smiem poradit, tak ja pozivam epilator..prve pouzitia su sice bolestive, ale casom si zvyknes a chlpkov bude cim dalej tym menej..kamaratky si s tym raz odepilovali nohy aa boli velmi spokojne..je to investicia za takych 2000sk, ale mas to najmenje na dva roky..aa chlpky sa ti objavia az po takom tyzdni a viac.. nwm to je moj nazor..s epilatorom som velmi spokojna.. :) aa ten avon?? noo nwm kamaratka ho mala.. aa tyzden ze by nemala chlpky sa mi nepozdava.. ale sak vyskusaj vela moznosti amsh.. pa.. :)

sun(s)

ahoj, no co sa tyka tych pien(ze natries a zoskrabnes :P )- je uplne jedno aka znacka... neni to moc ucinne.... nezoberie ti to vsetky chlpky .... - takze neodporucam.. vosk takisto - ked robis doma sama, je to na prd :P aspon mne to neucinkovalo :( a ten avon? vyskusaj..neviem :) pa

faast

ahoj ja mam holiaci gel z avonu stoji okolo 100sk a je modrej farby a je znacky silk alebo nieco take...a ked si snim oholis nohy vydrzia ti hladke tyzden mozno aj viac

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

aky pripravok na holenie? - Fórum - ZDRAVIE.sk