Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Malo sexu

Príspevok v téme: Malo sexu
AkoKňaz

Ahojte. Chcem pocut nazory. S priatelkou som uz nejaky rok spolu. Dlhsie spolu aj byvame. Nas sexualny zivot vsak uz dlhsiu dobu prechadza vaznou krizou. Priatelka ma zenske zdravotne problemy, kvoli ktorym to vobec nerobime. Uz dlho! Velmi, velmi dlho... Na roznych vysetreniach uz bola, ale vraj jej ziadny gynekolog nepomohol... Moze byt problem az tak neriesitelny? Som este mlady a pripadam si pritom akoby som mal povinne drzat celibat... Co mam robit?

akinom007

akoKnaz/ to nie je len o nevere problemy mozu nastat aj s inych pricin. jedno nechapem, ked si teda bol vysetreni a nic ti nebolo preco ta preliecovali?
co mala partnerka vo vysledkoch ked ma problemy

akinom007

Akoknaz/ a ty si bol na vyšetrení? Ked sa jej stale opakujú ženské problemy je dôležité a veľmi dôležité preliecit aj partnera

lilyiankaa

môže mať kľudne aj viacero diagnóz .. ale ak t na nej záleží, nebudeš na ňu tlačiť a veď uspokojiť sa dá aj inak, nie? myslím, ak nemôžete mať klasický sex

AkoKňaz

Zatial nema ustalenu diagnozu. Proste ma pri sexe bolesti a neprijemny pocit, vytoky, atd. Stretol sa uz niekto s niecim takym? Vysetrena uz bola na vselico mozne...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Malo sexu - Fórum - ZDRAVIE.sk