Akne na hlave - nepríjemnosti

Príspevok v téme: Akne na hlave - nepríjemnosti
filipsss

Ahojte, dúfam že mi niekto bude vedieť poradiť...
Prečítal som tú veľa článkov o akne, na tvári a tak ale malo kde som našiel aby mal niekto problémy s akne na HLAVE(VO VLASOCH) ... Ja mam bohužiaľ tento problem... Trva to už dlhšie, väčšinou sú to menšie vyrážky nebadateľne ale raz za také 2 tyždne sa mi spravi veľká zapalená červená vyrážka napr. v zadnej časti hlavy je to neprijemne lebo po par dnoch mi v tom mieste kde tá vyrážka bola, vypadnú všetky vlasy, a mam tam plešinu, vyzera to hrozne a neviem či tam vlasy porastú alebo nie, uz sa mi to spravilo asi 3x krát takto....

filipsss

woo : dakujem ti za tvoj názor..
Akne mam na tvári dosť v dosť silnej podobe.... aj na chrbte.. no zistil som že aj na hlave. bohužiaľ.. bol som s tym dávnejšie u kožnej ona mi to pozrela. nepovedala mi nato, nič akurat mi predpisala šampon kelual... super že? TERAZ SOM SI VSIMOL ZE TO MIESTO KDE MI TIE VLASY VYPADALI... tak je take začervennane. ale neviem nevidim tam poriadne. ale tušim ze su tam take male čierne bodky, ale nesom si isty, to vyzera ako to s čoho vlastne rastie vlas nie? lenze ono to tam je v takej istej podobe.. uz par dni, nechce s toho nejako vlas vyrasť, mysliš že mi tam vlasy porastú? lebo ako jazva to zatial nevyzera.

woo

Tiež nevratné zmeny vo vlasovej pokrývke spôsobujú niektoré ochorenia a infekcie, pri ktorých došlo k deštrukcii vlasového vačku s následným vznikom jazvy :

Niektoré nádory
Infekcie postihujúce vlasový vačok-ako kerion - hnisavé plesňové ochorenie kože
Lichen planus – kožná choroba
Lupus erythematosus - auto imunitná choroba zo skupiny kolagenóz, ktorá postihuje prevažne mladé ženy

www.zdravie.sk

chod s tym ku lekarovi

filipsss

.. to čo je ? som sa vážne seriózne spýtal lebo už som s toho zúfaly, vôbec sa nezabávam.. keby si mal tento problem čo ja, tiez by si to tu zavesil...

je to az take divne? ved si prečitaj niečo o akne.