Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Lieky na stres

Príspevok v téme: Lieky na stres
Layla55

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať na vaše skúsenosti s liekami na stres, pretože v poslednej dobe mám v práci toho neskutočne veľa a stále som v strese, nechcem rady tipu choď k psychológovi, alebo nech si dám predpísať nejaké ukľudňujúce lieky, chcela by som sa opýtať na nejaké ... proste či niečo také nepoznáte... kamaratka mi radila Magne B6 ale čítala som že je to skôr na nervozitu, nedostatok spánku, kŕče a tak...

Ďakujem za rady ;)

RNG

Pozri cez google pod mojim nickom a slovom stres. Je plno doplnkov aj mechanickych metod, ako znizovat stres. Odporucam ich kazdemu, lebo dlhodoby stres je doslova zabijak.
Pozri sa aj pod slovom spanok, lebo stres a spanok spolu velmi vzajomne suvisia.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.