Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zlcnikove kamene

Príspevok v téme: Zlcnikove kamene
monika198777

Dobry den. Minuli tyzden mi nasli dva 3cm zlcnikove kamene. Nemam zatial nejake velke tazkosti, iba mi byva zle ked zjem mastnejsie nieco, alebo zeleninu po ktorej naduva. Isla by som na operaciu aj hned, ale o mesiac letim na dovolenku na 3 tyzdne. Neviem, ci mozem este s operaciou pockat 2 mesiace kym sa vratim, alebo sa ist rychlo zoperovat este teraz pred dovolenkou, ked viem ze tam tie kamene mam. Dakujem za odpovede!

rozprávka

Operácia je vážny zásah do organizmu. Aj keby ti to robili laparoskopicky, operačná rana sa hojí týždeň a ďalších pár týždňov kým sa zahojí poriadne.

Myslíš si že keď ti vyberú žlčníkové kamene, tak tinevzniknú ďalšie. Nezamýšľala si sa nad tým prečo ti vznikli? Alebo ako ich možno odstrániť bez operácie? Keď nemáš bolesti, prečo sa stým ponáhľaš a neoveríš si či ich vôbec máš také závažné?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zlcnikove kamene - Fórum - ZDRAVIE.sk