Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Len ma oblbuje .. ?

Príspevok v téme: Len ma oblbuje .. ?
Waymar

Najprv som to chcel nejako stráviť sám ale už mi to nedá a žerie ma to viac ako je dobré a s blízkymi ľuďmi to rozoberať nechcem.. spoznal som jednu slečnu (ako inak že..), istú dobu sme si písali, super sme si rozumeli..ešte som si so žiadnou tak nerozumel, ale aj tak som sa nenechával uniesť a držal som sa na uzde, aby som sa príliš, ako sa to dnes hovorí.. nenamotal. Lenže často mala rôzne narážky na to že by sme sa k sebe hodili a podobne, tak som ju po čase zavolal von, no nevyšlo to, rodinný problém, dosť pochopiteľný. Neskôr sme sa stretli na jednej akcii, myslel som že konečne aspoň tam sa naživo porozprávame, no dokopy sme spolu boli 10 - 15 min. Potom odišla. že sa vráti a nevrátila sa. Akoby som bol hocikto..
Dohodli sme sa že pôjdeme von, sama navrhla sobotu podvečer. Hodinu pred stretkom to zrušila smskou "nepridem, prepac, nie som doma". Tak hnusný pocit som už dlho nemal, ale prekúsol som to.. čakal som že aspoň v nedeľu napíše niečo viac, sms alebo na FB, ale ani bu ani mu.. myslím že každý normálny slušný človek by sa ozval. Neviem čo si o nej myslieť, ešte nikdy mi na žiadnej tak nezáležalo ako na nej lenže jediné čo z toho mám je trápenie. Brat mi povedal ab som to prekúsol a znova sa jej ozval. že nemám čo stratiť.. ale ja nechcem byť nejaký dotieravý že jej nedám dýchať alebo nejaký jej "otloukánek"

Waymar

Neviem, možno preto lebo ja sám som v týchto veciach priamy.. nedávno mi iná slečna začala prejavovať svoj záujem.. tak som jej to priamo vysvetlil ako to vidím. Možno si niekto povie že to je kruté, ale aspoň som ju nenaťahoval a vedela hneď že to je zbytočné..

odpovedam

waymar, pretoze ludia nerobia to, co im je nepohodlne. ja sa zase cudujem, preco sa niekto cuduje, ked je odkopnuty. nie je to nic pekne, ani prijemne. ale clovek je proste tvor pohodlny a nerad sa vystavuje neprijemnym situaciam. naco by ti ta baba daco vysvetlovala, ked je pre nu jednoduchsie zachovat sa zbabelo?

Waymar

S tým že nemá záujem a mal by som na ňu kašlať asi máte pravdu... začínam mať dojem že sa jej do cesty asi priplietol niekto iný.. a ja som odsunutý bokom a mne ostala iba nepekná "hrča v krku". Neviem prečo majú ľudia potrebu klamať druhým do očí a nepovedať na rovinu čo a ako to je.. Ale vďaka za vaše názory :)

lilyiankaa

Po tomto všetkom by som sa jej na tvojom mieste už neozvala...dievčina si z teba očividne robí dobrý deň a ak by mala skutočne záujem sa s tebou stretnúť, náhle by to nezrušila, predtým neodišla a už neprišla naspäť .... a ak, tak by to mala patrične vysvetliť, tejto osobe by som ja už neverila nič

sewie

povedala by som kasli na to, ale viem ako by to dopadlo-v hlave by si mal tisic otaznikov a potrebujes to proste uzavriet. ja som sa kedysi stretavala s jednym chalanom a potom zrazu sa na cas odmlcal a potom mu vzdy do toho nieco prislo, potom isiel na dovolenku a ked sa vratil sa naozval. rozum mi hovoril ze je to v kely a ze teda na mna kasle, ale ja som proste potrebovala aby sa to uzavrelo a napisala som mu spravu ze mi je jasne ze teda nic a nech sa ma dobre...on sa zjavil aby mi potvrdil co som vedela...ale aspon som mala jasno a bol klud.
je zbytocne sa dohadovat sam so sebou alebo s nami na fore co to ma vsetko znamenat, ked jediny kto to vie je ona. tak bud by som sa jej spytala na rovinu ci ju uz netreba "otravovat" alebo ako tu bolo spominane-mozes skusit zabojovat:)...kamaratka tiez nechcela isteho mladeho muza a teraz su zasnubeni:D a moja mama tiez nechcela ani len na rande s mojim otcom a ...predsa:D-uz su spolu vyse 30 rokov:P

Jill

Ono je to lepsie si cez net neklamat ze aky som pekny a dokonaly a neviem co este. Podat si navzajom o sebe pravdive informacie lebo vsak uz pri tom stretnuti sa ukaze kto co prikrasloval. Zbytocne o sebe tvrdit napr. ze mam 185 cm ked mam len 175cm alebo ze mam dlhe blond vlasy ked ich mam kratke. Ze mam rad tenis a pritomho hrat nechodim. Ze rad cestujem a pritom sedim vkuse doma. Je to zbytocne ak clovek ocakava od toho vztah. Radsej si narovinu povedat pravdu a potom nebudete sklamani jeden z druheho. Mozno si jej o sebe tvrdil nieco co ocividne nieje pravda. Alebo on si ta prilis podla viet idealizovala. Lebo vsak fantazia pracuje a nie vzdy je v sulade s realitou.
Skus ju ako ti tu pisali niekam este zavolat ako zareaguje. Mozno naozaj nemohla prist. Ved plany nie vzdy cloveku vyjdu ako chce. Tiez si hned nenamyslaj ze sa nechce s tebou stretnut. Mas asi strasne nizke sebavedomie.

odpovedam

Casta chyba, ktora vznika pri spoznani sa s niekym cez net, je to, ze virtualna osobnost je ina nez realna. Je velmi nepravdepodobne, ze ju nazivo spoznas taku, aka je cez internet. Vyplyva to z hlbinnej psychologie, kde je dokazane, ze internet ma schopnost "menit" ludi. Davam to schvalne do uvodzoviek. nejde o zmenu ako taku, ale o to, ze to, co v realite potlacas a co sa neprejavuje, vo virtualite sa prejavuje az prilis.

Vo virtualnom svete sme pudovejsi, prudkejsi, detinskejsi, otvorenejsi a mame "silne", odvazne reci. Preto vznikaju mnohe nedorozumenia, ked mas pocit, ze niekoho poznas a je ti blizky, no v skutocne emocie by boli ine. Sam pises, ze ti na nej zalezi. Ale skutocne? nepoznas ju osobne velmi dobre, nepoznas jej rec tela, pretoze ked si pisete, nevidis, co a ako mysli, nepocujes, akym tonom by nieco povedala atd.

Ohladom tohto prave robime vyskum a je to zalostne, ako neskutocne ini dokazu byt niektori ludia. Takze bud v tomto opatrny, ta baba nemusi mat vobec take zamery, ake ti pise. Tiez by som povedala, ze si jej mozno v realite nebol taky sympaticky ako cakala a tak sa ozyvat prestala.

Samozrejme, spytaj sa jej na to. napis jej, ze si sklamany, ze vam to stretnutie nevyslo a ze ak sa chce s tebou vidiet, tak nech pride a neodklada to. inak nemozes jej slova brat vazne... drzim palce, no skus sa aj ty odosobnit. netrap sa pre niekoho, koho reakcie dobre nepoznas.

sasalinka

Ak si snou dobre rozumies a je tvoja krvna skupina obrazne povedane tak si ju nenechaj stratit len po prvom nahlom odvolani schodzky. Pozvi ju este raz a uvidis ak zase odmietne tak je za tym nieco ine. Nevahaj a bojuj o nu lebo ak sa vzdas po prvom nezdare budes to neskor lutovat ze si mal na dosah take super dievca. Bud chlap nie ako ti dnesni ze pri prvej prekazke hned zdupkaju. Co ste to za chlapov? Bojuj o svoju lasku predsa..

Maoam

Wreck ma svojim sposobom pravdu, je to tak, ale predtym, nez ju komplet vyhodnotis a niekam zaradis, sa s nou OSOBNE stretni - posledny krat na ten sposob, ak zrusi, tak ziadna dalsia sanca.
Toto sa da vysvetlit najskor osobne a ak zasa nepride alebo polhodinu pred tym z neznamych dovodov zrusi, tak ju odfajkni.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.