Len ma oblbuje .. ?

Príspevok v téme: Len ma oblbuje .. ?
Waymar

Najprv som to chcel nejako stráviť sám ale už mi to nedá a žerie ma to viac ako je dobré a s blízkymi ľuďmi to rozoberať nechcem.. spoznal som jednu slečnu (ako inak že..), istú dobu sme si písali, super sme si rozumeli..ešte som si so žiadnou tak nerozumel, ale aj tak som sa nenechával uniesť a držal som sa na uzde, aby som sa príliš, ako sa to dnes hovorí.. nenamotal. Lenže často mala rôzne narážky na to že by sme sa k sebe hodili a podobne, tak som ju po čase zavolal von, no nevyšlo to, rodinný problém, dosť pochopiteľný. Neskôr sme sa stretli na jednej akcii, myslel som že konečne aspoň tam sa naživo porozprávame, no dokopy sme spolu boli 10 - 15 min. Potom odišla. že sa vráti a nevrátila sa. Akoby som bol hocikto..
Dohodli sme sa že pôjdeme von, sama navrhla sobotu podvečer. Hodinu pred stretkom to zrušila smskou "nepridem, prepac, nie som doma". Tak hnusný pocit som už dlho nemal, ale prekúsol som to.. čakal som že aspoň v nedeľu napíše niečo viac, sms alebo na FB, ale ani bu ani mu.. myslím že každý normálny slušný človek by sa ozval. Neviem čo si o nej myslieť, ešte nikdy mi na žiadnej tak nezáležalo ako na nej lenže jediné čo z toho mám je trápenie. Brat mi povedal ab som to prekúsol a znova sa jej ozval. že nemám čo stratiť.. ale ja nechcem byť nejaký dotieravý že jej nedám dýchať alebo nejaký jej "otloukánek"

Waymar

vďaka za reakcie :)
karolinka, mám 100 chutí sa jej neozvať, len potom ma prepadne ten pocit že to nechcem, nechcem aby nejako vychladla komunikácia a zároveň nechcem byť vždy len ja ten kto sa ozýva prvý ..
Sejla, som sa zle vyjadril, aj to prvé stretnutie zrušila ona, to som pochopil lebo to bola vážna vec. A k tomu čo sme spolu boli na akcii, tam práve som si všimol veľmi do oči bijúcie tie vaše ženské signály že záujem má.. rád by som sa s ňou o tom porozprával, ale osobne a nie cez chat..

Sejla

Ženy nebývajú takéto "nespoľahlivé", ako tvrdí wreck, pre nič za nič. Podľa mňa nejak zle pochopila to prvé stretnutie, keď si nemohol, a skratka si myslí že si sa vykašľal na ňu. Alebo ešte je tu možnosť, že keď sa s tebou bavili na tej akcii, nepáčil si sa jej a odpísala ťa. To je potom dobrá mrcha. Je ešte možné, že je urazená za niečo o čom ty ako chlap nemáš ani šajnu. Ale vracať to týmto spôsobom je detinské.
Hoď s ňou reč, úprimne a otvorene.

wreck

srsi z toho nespolahlivost na vsetky strany. ked si vo vztahu a nemozes sa spolahnut na druhu stranu, je to peklo. ked sa zamyslis, tam spusta veci prameni... ci bude rozhadzovat peniaze, ci dodrzi slovo alebo slub, ci bude sukat kade-tade po svete, atd. atd.

moct sa na niekoho spolahnut je dnes klucova vlastnost a vidiet ju medzi ludmi stale menej a menej, aspon podla toho co citam tu na fore. mentalita 'musim to urobit, lebo som mu to slubila' je velmi velmi dolezita. a ruka v ruke s tym ide aj schopnost hodnoverne vysvetlit, ak sa slub splnit neda. obzvlast dobre to vidno este kym nie si vo vztahu, pretoze vtedy sa ona nebude musiet pretvarovat a ty nebudes mat este ruzove laskoklapky na ociach.

takze si to zvaz. aj ked to vyzera, ze si rozumiete, taketo spravanie z jej strany by ta, podla mna, malo odradit.

karolinka122

mam pocit, ze slecna si rada udrzuje teple vztahy, nielen s tebou, ale zrejme aj s inymi chlapcami, nevnucuj sa jej, nevolaj, ked bude chciet zavola, ale nerob zo seba debila, ak by mala az taky zaujem o teba, chovala by sa inak..