Nie som lezbička, ale...

Príspevok v téme: Nie som lezbička, ale...
Lila99

Ahojte, chcem sa s vami trochu poradiť. Mám stabilný vzťah (4roky) s mužom, teda vždy som mala vzťahy s mužmi, ale stalo sa mi pár krát, že som sa zaplietla s kamarátkou. Sex nie, ale bozkávanie a nežnosti. Strašne ma to láka, mať pri sebe ženu, maznať sa s ňou, láskať, bozkávať... Ja neviem, či som divná, alebo čo, nikdy by som partnera nepodviedla, ale na ulici sa vždy obzriem za peknou ženou. Často na to myslím, aké by to bolo super mať nejakú takú kamarátku len tak na nežnosti...

rhea

ty tu tliapes do tmy, ja mam den :D ano chod na obedik a potom kontroluj prispevky kazdych 30 sekund, vidim, ze som zasiahla citlive miestecka :D nechapem, z coho vyvodzujes vsetky tie veci :DD

Prezyvka55

rhea u nas je este den, ty uz mas tmu? :D noo neviem ci ty prave nie su ta uchylna kravicka co sa tu do ludi miesa :D

rhea

tak to ju potom lutujem ak na stare kolena nebude znasat dotyky od mladych zajacikov ale od stareho opotrebovanehoa a okukaneho chrena a radsej bude vadna na zeny :D

Prezyvka55

rhea to zas nie, priatelka doslova neznasa dotyky inych chlapov okrem mna. A este sme na tom so sexom dobre, mozno na starsie kolena ked sa budeme nudit si najdeme nejaku mladu k nam.