Nie som lezbička, ale...

Príspevok v téme: Nie som lezbička, ale...
Lila99

Ahojte, chcem sa s vami trochu poradiť. Mám stabilný vzťah (4roky) s mužom, teda vždy som mala vzťahy s mužmi, ale stalo sa mi pár krát, že som sa zaplietla s kamarátkou. Sex nie, ale bozkávanie a nežnosti. Strašne ma to láka, mať pri sebe ženu, maznať sa s ňou, láskať, bozkávať... Ja neviem, či som divná, alebo čo, nikdy by som partnera nepodviedla, ale na ulici sa vždy obzriem za peknou ženou. Často na to myslím, aké by to bolo super mať nejakú takú kamarátku len tak na nežnosti...

karolinka122

mozno by bola pre teba vhodny partner ta bradata spevacka/spevak z eurovozie, vyzera ako zena, akurat ma bradu a pipina, idealna kombinacia a mas po probleme 2 v 1 :DDDD

karolinka122

ono je to dost uchylne pozorovat partnera ako obraba inu zenu, znesies to? co ak partner uz nebude mat zaujem o teba, ale o tu druhu a zostane pri nej...mne to pride, ze ludia nevedia uz co so sebou od radosti a potom vyplakavaju, ake maju nestastne zivoty a pokazene vztahy..

lilla99

Keď som mala 20 a partnera s ktorým som si naplánovala budúcnosť tak asi áno, ale teraz... obávam sa, že toto by nám pokazilo celý vzťah.

Pomoczapomoc

Ahoj,
Je vedecky preukázané že ženy priťahujú vo veľa prípadoch iné ženy čiže sú bisexuálne. Si úplne normálna a nieje to nič znepokojujúce. Skús sa so svojim partnerom o tom porozprávať. Určite to nevezme v zlom a pochopí tvoj problém. Ak ti to nebude vadiť, skús mu navrhnúť trojku, čiže prežiješ rozkoš ty aj on(dvojnásobnú rozkoš)Nemalo by to byť nič na dennom poriadku iba občasné spestrenie vzťahu a upokojenie tvojich chúťok. Prajem ti veľa šťastia.

lilla99

A ako to riešiť? Alebo ak s tym máte skúsenosti ako to riešite? Ja neviem, nie som šťastná a hlavne neviem čo robiť...