Majetnicki svokrovci

Príspevok v téme: Majetnicki svokrovci
zuzula862

Dobry den.Som mama 4mesacneho dietata.So svokrovcami som mala celkom fajn vztah.Odkedy sa vsak narodil moj syn zacinam mat voci nim averziu.Svokrovci chcu,aby sme kazdu chvilu za nimi s malym cestovali.Ked sme tam,tak mi ho vezmu a za cely den nemam skoro vobec k nemu pristup.Bud pri nom sedia alebo ho maju na rukach.Chcu,aby s nimi spal(co som zatial nedovolila) a najnovie mi navrhli,aby tam zostal bezo mna.Ked nieco poviem ohladom starostlivosti,tak to odignoruju.Ked sme doma,tak volaju ako sa trapia bez neho a ze sa na nas hnevaju.Je to normalne?Ja sa strasne trapim,ked ho cely den nemam pri sebe.Ja viem,ze raz to ocenim,ked ho vezmu na strazenie,ale zatial si to neuzivam...Neviem ci to beriem ja prilis precitlivelo...

karolinka122

zasa kupovat psa neviem, co ak ho nebudu chciet, je to zivy tvor a ma skoncit v utulku... No, este to tu nemame take zle, v juznych krajinach je akoze normalne, ze zena ide po polroku do prace a celu starostlivost o dieta prebera stara mama a ta rozhoduje o vsetkom aj o vychove, matka dietata ma len male pravo zasahovat do toho, co povie stara matka, je svate, nemohla by som tam existovat ani minutu a tie baby, co sa tam povydavali na juh Talianska a pod. , tym asi padli ruzove okuliare riadne...

zuzula862

Dakujem pekne.Chcela som vediet ci len pre mna je spravne,ze take male dieta ma byt najma pri mame.Budem musiet im dat nejako najavo,ze su stari rodicia a nie rodicia.Bude to tazke,lebo oni su strasne dominantni.Manzel vidi,ze sa trapim a preto sme sa nateraz dohodli na obmedzenych navstevach.A mozno im kupime psa:)

karolinka122

navyse 4 mesacnemu krpcovi je najlepsie pri matke a ta jedina mu rozumie, kedze nevie rozprvat..ked bude chlapca velke a rozpravat, nech varuju , skacu okolo neho, robia mu zabavu, ale teraz je to ozaj skoro...

karolinka122

ty si matka, ty mas pravo prvorade rozhodovat o tom, tak sa nedaj, starki to musia pochopit, je jasne , ze su z vnucika namakko, ale tiez by mi to vadilo, postrazit ok, dobre padne ti oddychnut si, ale odtial potial...Bud rada, ze nebyvas s nimi v jednom dome, to by bolo...

doubledog

nie, nie je to normalne a nemala by si take nieco dovolit.
a take nieco, ze ti ho vezmu na cely den, tak to uz vobec nechapem, ako sa moze stat?
preco to dovolis?

???

Určite to nie je normálne.... Jednoznačne im na rovinu a otvorene povedz, že je to síce ich vnuk, ale v prvom rade Tvoj syn !!!
Ako sa k tomu stavia manžel ? Je fajn, keď občas má kto dieťa povarovať, ale toto by som nepripustila, nedaj sa vydierať....