Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako sa mám zbavit žlteho odtiena vlasov?

monika 2229

asi mate pravdu pojdem ku kaderničke s tym...radšej zaplatim a budem to mat poriadne ...inak tu garnier 111 som si davala na vlasy asi pred tyždnom a stale mam pocit že to nieje uplne blond ale take do plava až žlta miestami a dala som dve farby tak neviem asi mam nejaku divnu strukturu vlasou na ktoru chytaju farby tažšie ..:-)

ugghcf

pouzij zodvetlujucu blond farbu s odtienom do siva, nie do zlta. najlepsia farba je garnier color naturals odtien 111. nuko.lv ta ti zarucene odstrani zlty nadych. ale pouzij radsej 2 farby naraz aby si to mala uplne rovnomerne na celych vlasoch

Dely

Urcite zajsi ku kasernicke:-). Ja si davam farbit vlady na blond, kadernicka mi da najprv farbu(s nie velkym obsahom peroxidu aby neboli znicene) a potom mi na to da sinku keby mi nedala sinku ktora pekne pretonuje vlasy, a navyse vyzivy vlas, tak som tiez zlta ako kura, takze ziadne znicene peroxidove vlasy ani ziadne zlte kuriatko ale krasna prirodzena blond. Ale treba mat svoje vlasy bledsie aby to krasne chytilo.

sewie

suhlasim s odpovedam, ja ked som si robila napr melir doma tak to bolo oranzove a pri najlepsom zlte. isla som za profesionalnou kadernickou a ta vedela aku silnu farbu ma zarobit, a ziadna zlta sa nekonala!

odpovedam

ked ti to nejde v "domacom" prostredi, chod predsa ku kadernicke. ta vie, co a ako namiesat a spravit s vlasmi. ty nemas moznost kombinovat viacero pripravkov. minimalne vies, ak sa vysledok nepodari, reklamovat sluzbu. domacim farbenim len vyhadzujes peniaze za nieco, co nema zelany efekt..

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako sa mám zbavit žlteho odtiena vlasov? - Fórum - ZDRAVIE.sk