Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zápal srdcového svalu po chronickej angíne

Príspevok v téme: Zápal srdcového svalu po chronickej angíne
GabrielaF

Dobrý deň,
chcem sa spýtať či z vás už niekto mal zápal srdcového svalu, ktorý vznikol vraj po angíne? Ak áno ako sa prejavoval, resp. čím sa liečil a ako to prebiehalo?
Mávam dosť časté angíny, ktoré boli takmer vždy preliečené antibiotikami - naposledy pred mesiacom Dalacin-om a keďže mám opäť hnisavý vačok a je mi celkovo blbo mi dr. povedala, že môžem mať zápal srdcového svalu.
Som unavená, ale nemám ani teplotu nič.

RNG

Chronicke je nedoliecene. Tj ziadne preliecenie sa tu zrejme nekonalo.
Zapaly srdcoveho svalu z roznych mikrobov su dost caste, tj nie len z angin, ale aj inych, co sa nejak dostanu do krvi. A nie na vsetky z nich su atb ucinne, zialbohu.
V prirode je proti kazdemu mikrobu plno inych co ho potlacaju. Keby tomu tak nebolo, tak ten mikrob znici zivot na svete, tj aspon ten, ktory vie napadnut.
Lekari sice bezne tvrdia, ze len oni a ich nove synteticke lieky liecia choroby, ale aj pred tym ako lekari vobec existovali si priroda predsa len nejak pomohla, inac by sme tu ani my, ani zvierata ani hmyz a rastliny neboli.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.