Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

5 na konci roka, reparát

Príspevok v téme: 5 na konci roka, reparát
maryem123

Ahojte, som zúfalá. Učiteľka mi chce dať 5 na konci roka s angliny. Som štvrtáčka na Hotelke, mám pred sebou ešte jeden rok...Nehce mi dať ani šancu na odpoveď alebo písomku na opravenie, aby som to na tú 4 dotiahla. Bojím sa aj rodičov. Nejde mi to proste a už nevládzem. Všade samé stresy :( čo mám robiť...

Lenka1236

ahoj tak to poznám, ja som mala na strednej samé jednotky a cudzí jazyk 4, a v tretiaku ma chcela nechať prepadnúť a to som tam mala známky medzi 2-3. No na mňa bola jednoducho zasadnutá, hoci som sa snažila. Nakoniec mi dala vždy na vysvedčení 4 a vždy hovorievala, že z nemčiny nespravím maturity. A prišiel čas maturít a ja som to dala, takže ak si není moc hnilá, tak sa snaž. Chápem ťa, že ti to ide ťažko, nie každý má hlavu na jazyky, ani ja ju nemám, ale vždy sa s tým dá niečo robiť. Tak pekne makaj!!!!

slnecnica

Preco si nesla na doucovanie?
Skus ist za nou este raz, poprosit ju nech ta preskusa. Ak to nepojde, tak radsej prepadni teraz, cez leto sa to douc, aby ta buduci rok pustili k maturite.
Rodicia netusia ake mas znamky? To potom bude prekvapko :-)

philips

Už sa tej učiteľke nečudujem.
Aké máš známky z iných predmetov?
Buď aktívna na každej hodine, hlás sa, odpovedaj jej na otázky - keď jej aj povieš chybne nevadí. Musí vidieť, že sa snažíš, že máš záujem.

slnecnica

Kde vsade mas stresy? Jazyky su na hotelke celkom dolezite, ako si sa "dopracovala" k stvorke? Flakala si to, nesnazila si sa?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.