Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

"Skákanie" nervov počas spánku?

Príspevok v téme: "Skákanie" nervov počas spánku?
BBB55

Mám už dlhšiu domu taký problém, že keď si večer ľahnem spať, tak ešte tesne predtým ako by som zaspala mám také tiky alebo ako by som to nazvala. V podstate v klude ležím práve zaspávam a zrazu noha poskočí alebo ruka, prst....no proste strašne nepríjemný pocit. Zvláštne je, že to cez deň nemávam, je to iba iba večer keď sa chystám spať. Je to normálne??! Nemávam to každý večer, ale tak dosť často sa mi aj stáva, že sa mi kvôli tomu aj ťažko zaspáva pretože ma to furt budí z driemot . . . Mala by som navštíviť neurológa alebo je to iba znak nejakej vyčerpanosti? Mimochodom som typ človeka ktorý "rád" stresuje v podstate skoro na všetkom :( blbá povaha, nepomôžem si. K neurológovi som chodila aj dávnejšie kvôli chrbtici - zaseknuté nervy. Prosím pomôžte mám iba 20 rokov a takéto problémy sa mi nezdajú byť normálne, bojím sa, že raz dostanem infarkt :( Ďakujem!

karolinka122

to snad nemyslis vazne, ved toto je uplne normalne pri zaspavani, nie vzdy, ale casty jav, telo sa uvolnuje, nervy sa takto uvolnuju.....

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

"Skákanie" nervov počas spánku? - Fórum - ZDRAVIE.sk