Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolí ma pokožka hlavy na určitom mieste, čo to je?

Príspevok v téme: Bolí ma pokožka hlavy na určitom mieste, čo to je?
nenita

Zdravím, asi hlavne dievčatá s dlhšími vlasmi, posledné dva dni mám taký problém, že ma dosť bolí pokožka hlavy na jednom mieste, najskôr som si len myslela, že možno v spánku som si nejak potiahla vlasy, alebo priležala, ale to asi nie, aj mi pozrela mamča to miesto, či tam nemám nejakú modrinu, alebo začervenané, ale nič, je to dosť veľká bolesť, aj keď sa češem, tak na tom mieste to bolí, mňa len zaujíma, či sa s takým niečim už niektorá stretla a čo to môže byť, ďakovala :P

Macíík

Ja áno neviem prečo, ale mna to boli hlavne ked si češem vlasy do protismeru, alebo si robim učes z vlosov, ktore nie su cerstvo umyte. je to ako keby vám kusky vlasov prilepili lepidlom a vy za to potiahnete.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.