Dnešné výsledky z písomných matúr

Príspevok v téme: Dnešné výsledky z písomných matúr
777888

Tak, dnes som sa dozvedela výsledky zo SJ a AJ. Z AJ sloh - 75%, externá časť 68%. Zo SJ sloh 85%, externá časť 32% :-( :-( :-( :-( nezládla som to, cítim sa hrozne, všetkých som sklamala a hlavne seba, pretože som si verila, že tu slovinu dám aspon na tych 33% či koľko. Je mi na nič, a nemam chuť sa pripravovať na ústne. Cele 4 roky som bola vždy lepšia z anglického jazyka, ako zo SJ, ale celý čas som bola v tom, že to bude nad 33%, navyše to musím na ústnych vytiahnúť na 3ku, o čom silne pochybujem. :-( čo robiť...

Lukáštv

Ja som pokašlal anglinu. 27%... dosť ma to štvalo,aj ućitelia si všimli že som kvoli tomu smutný. Ale najviac ma štve že sme mali učitela pri ktorom sa nedalo nijak opisať prípadne pomocť si navzájom ako to bolo v druhých triedach... a kamos ktorý nevie jednu súvislu vetu povedať dostane 90%^ a ja ktorý som sa snažil tak 27 a hrozí mi že ak ústne neurobim na 3 tak neprejdem maturitou...

777888

ja s kavou uz musim prestat, lebo minule ma tak pychalo na hrudi, ale rano stale kava, bez toho z domu nevyjdem, hlavne na uctovny den kedy sa bude riesit priklad 6 hodin, a samozrejme aj cigarety, bez tych asi tazko

Cariboo

to ako ziaci vnimaju predmet zavisi velmi aj od ucitela, nie je zabavne memorovat si nazvy diel, ale teraz je to uz pre 777888 aj jedno, hlavne je spravit usnu cast

neboj, za par dni ten pocit prejde

777888

slovna nie je až taký veľký problem, len ma nikdy nebavilo sa ju učiť, nemám rada ten predmet, všetko sedí, učiteľka super, znamky ušli, stredne sa učim zo SJ, len ma aboslutne nebaví to je všetko, ale nepomyslela by som si že mi bude chýbať 1% aby som prešla. Hnusný pocit :-(

Cariboo

asi chapem ako sa citis, ale nebud na seba taka prisna. je to len maturita.daj si trocha volno a potom sa zacni pripravovat na ustne, to zvladnes ak sa budes poctivo pripravovatt.

v com je problem? anglictina ti ide a slovencina nie? preco?