Nevie sa odpútať od rodičov

Príspevok v téme: Nevie sa odpútať od rodičov
zufalica

Ja mam 30 rokov a priatel 32. On podnika a vcelku sa mu dari. Kupil si auto dokonca ma dve ale jedno prenajima. Kupil si byt. Najprv v nom byval sam ale casom som sa aj ja nastahovala. Problem je ten ze aj napriek tomu ze ma 32, ma byt a ma mna priatelku tak nevie vydrzat bez rodicov. Jeho rodicia su zdravi, pracuju este pomerne mladi. Maju okolo 50 rokov. Nebudem upresnovat. Nocuje na byte so mnou ale kazde rano sa vracia k nim na byt. Kazde rano. Jedine cez vikendy niekedy ked si naplanujeme nejaky vylet tak vtedy nie ale ked nikam nejdeme tak aj cez vikendy. Dost ma to stve lebo niekedy kedze ma flexibilny prac. cas a je sam sebe panom, tak tam travi u nich az do vecera. Cize ide k nim rano, cez den povybavuje co mu treba a vecer je opat u nich. Ku mne sa vracia az vecer kedy ako. Raz o osmej inokedy az o desiatej vecer. Ide mi to na nervy, ved nieje decko aby sa stale musel u nich zastavovat. Byvame v tom istom meste ako oni, len par ulic od nich. Keby boli stari, nevladni tak pochopim ale takto. Neviem ci ma vyznam s nim planovat buducnost ked je tak na nich naviazany. Keby byval s nimi tak ok. Ale ma aj vlastny byt a toto. Aky je vas nazor na jeho spravanie. Pre to nepride ako normalne aby sa 32 rocny muz nevedel aspon na tyzden nestrettavat s rodicmi. Som s nim maloco lebo aj ked pride tak zase odbehuje prec nieco vybavovat. Uz straca trpezlivost aj sme sa kvoli tomu pohadali. Myslim ze trpi niecim ako obsesia. Proste stale ma nutkanie ist domov k rodicom. Ma aj brata mladsieho a ten vobec nieje taky naviazany. Byva tiez v tom meste. Raz byval s kamosmi a inokedy zase u rodicov. Teraz zase byva s nejakym kamosom v podnajme. Ale ten jeho brat teda moj priatel tak to je nieco strasne. Rodicov zdravych a napriek tomu stale kazde rano sada do auta a ide k nim.
Ak by tu boli narazky ze ma frajerku a ze za nou chodi. Nie nema. Kolkokrat som mu volala a nezdvihal tak som volala jeho mame na mobil a ona mi ho dala k telefonu cize bol u nich. Aj ked som sla okolo ich bytovky tak jeho auto bolo tam. Nieje suknickar. Vie byt verny ale ta zavislost na rodicov. No nechapem. Rada si precitam vase nazory na toto dianie a hlavne co mam robit dalej. Dakujem.

mrcha

ty si tiez naivna ze mu robis sluzku. Urcite mu peres, varis, davas mu a on ta len vyuziva, nic viac. Ten sa od rodicov odputa len ked budu pod zemou a este aj na cintorin bude chodit casto ako teraz k nim. Mamickin maznacik. Zbal sa a vypadni aj ty domov k rodicom svojim a uvidis ako zareaguje.

odpovedaaam

je to cele zle baby, co tu citam vase prispevky myslela som si ze ja som asi ta blba ktorej vadia uplne normalne veci..ja som bola rada a stastna ze ma s rodicmi dobry vztah..ale aby sa tam sackoval kazdy den vzdy ked ma volnu chvilu? a tiez som zacinala mat ten pocit ze som mu len na sex dobra alebo upratat odlozit podat jednoducho obsluzit...jeho matka nam raz zacas prisla upratat na byt ked ju o to nikto neziadal aj to co som ja upratala den pred tym..a ja som teda strasny pedant ja mam rada pomaly sterilny poriadok....cez leto sme boli grilovat a prisli nas "pozriet" jeho rodicia... jeho otec nam zacal otacat mäso na grile a vypytovat sa debilne otazky ako keby sme boli nesvojpravni -a ci sme to a ci sme hento a kolko to uz a aby sme to otocili..( pritom pri grilovacke s kamaratkami som sa o gril a meso starala vzdy ja)aj ked to nemyslia zle mam pocit ze sa do mna starali a podcenovali ma... taky prikladik...ja si o sebe teda vobec nemyslim ze mam ruky od seba a ze nieco neviem a musi ma niekto kontrolovat,aj ked moj vyzor niektorym hovori asi opak, ale ked nieco neviem dokazem sa opytat sama... a takto tie predstavy z kt, som mala nocne mory ze sa mi budu jeho rodicia starat stale do zivota kontrolovat ma (nas) a poucovat ma dlho matali...kolkokrat som s nervami zaspavala vedla mojho byvaleho za toto vsetko... fuj, ked si spominam je mi tazko naozaj ako som to mohla trpiet

zufalica- nemaj strach sa mu vzopriet takyto zivot asi nechces a nebavi ta to...ono to aj tak vacsinou konci rozchodom taketo vztahy.. ked pises ze ste sa kvoli tomu velakrat pohadali tak on sa nad tym asi anilen neskusal pozastavit...to nieje uz ani o tom ci sa nevie odputat to je ako si sama napisala obsesia... teraz je to zle ale moze to byt este horsie...to ta teda nejdem strasit ale niesi sama ako vidis a plne ta chapem...aj ked ta nepoznam mas moju podporu stat si za tym ze ti to vadi a neustupit!!!to je zrejme ten tym maminka s ocinkom vsetko vybavi za mna lebo si myslia ze som hlupacik...ale inac som samostatny...- to ze ma byt este neznamena ze je samostany

agnes998

s tym co si pisala ze ked sa zobudil chytal zachvat ze ci jeho mamicka niekde neodpadla...ja mam tiez nieco podobne..ten "moj" ked som mala 39 horucku to bolo vporiadku, este chcel aby som ja jemu nieco podrzala lebo cosi montoval na byte a este mi isla hlava prasknut z teploty som mala zapalene ucho a oko a on este vrtal...a jeho matka raz cez leto odpadla ( cez leto odpadava vela ludi ked su tepôa) to bolo nieco stranse..on sa spraval ako kebyy umierala...je to jeho mama ale prezival to tak ako keby bola na smrtelnej posteli strasne to zvelicoval uplne do placu mu bolo ze sa boji...ja to chapem aj ja by som sa zlakla to kazdy ale aby to takto prezival?ale ked ja som tyzden bola chora s teplotami to bolo nic..este sa isiel aj kdesi s kamaratmi zabavit ze on nechce odo mna ochoriet...a ked bol chory on tak sa spraval tiez ako keby umieral...

nakoniec - aby ste stretli nauzasnejsiu osobu zivota musite teraz chodit s bebilom ( Pavel "Hirax" Baričák) :)))

Agnes998

Karolinka to mi pripomenulo, moj byvaly mal tiez take plany, vtedy rozmyslal, ze si zalozi so mnou rodinu, jeho mamka uz nanho tlacila ze chce vnucatka. A on mal plany jasne, nastahujeme sa do susedstva jeho rodicov, oni budu hned nasi susedia. Lebo ako sa vyjadril, ja predsa nebudem zvladat starat sa aj o neho, aj o domacnost, aj o deti, jeho mamka mi bude pomahat. Myslim, ze viac k tomu nie je co dodat. Usla som. Nech si ma deti so svojou mamkou.

Agnes998

Moj byvaly mal vtedy tiez 30 rokov. Mimochodom, co mi raz hovoril, predo mnou mal priatelku, raz isiel on s rodicmi na dovolenku a jeho vtedajsia priatelka sa im starala o psa! Pride ti to normalne? Jej sa podarilo dostat ho az do Prahy kde si nasli pracu, on ako programator nemal problem najst si dobru pracu, zrejme si myslela, ze tak daleko ked budu, nebude chodit stale za rodicmi, ale to sa mylila, aj odtial chodil kazdy vikend za nimi. Po ich rozchode sa presunul blizsie, do Bratislavy a po nasom rozchode sa vratil k nim. Mamickinho maznacika nezmenis.

karolinka122

vykasli sa na neho, toto je dozivotna diagnoza, predstav si, zeby ste mali este deti, kde by travili vsetok volny cas asi, namiesto vyletov s tebou a muzom ? Predsa s tatinkom u starkych, ved tam im je predsa najlepsie, zdovodnoval by ti muz neustale a este by ti zasahovali aj do vychovy, bolo by to len horsie...

Agnes998

Je to mamickin cecok a ten sa nezmeni. Mala som podobny vztah, len s tym rozdielom, ze byvaly chodil za rodicmi "len" raz tyzdenne, od piatka do nedele, kedze byvali v inom meste a on mal v BA dobre platenu pracu. Tiez ma mal zrejme len na sex a na upratovanie, inak so mnou nikam nechodil. Cez tyzden sa vracal z prace okolo 8, nadhanal hodiny aby mohol v piatok o 3 skoncit a utekat za rodicmi. Bud som isla s nim, alebo som ostala doma, vracal sa v nedelu okolo 23. Ak bol nahodou v strede tyzdna sviatok a jeden den volno, nevahal a sadol do auta aby 2.5 hodiny cestoval na jeden den za rodicmi. So mnou nikdy nic, ziaden vylet, ziadna aktivita. Ked cez tyzden dosiel domov, zapol pocitac a cital si stranky, alebo cumel na bednu. Mna si vsimol ked chcel sex. Raz, ked som bola s nim u jeho rodicov, raz sa mi ho podarilo vytiahnut do zoo, ktora tam v blizkosti bola. Potom vzdy, ked som mu vycitala, ze nikam nechodime mi odvrkol, vsak sme boli v zoo! Aj mesiace na to. Ja som najskor naivne dufala, ze sa zmeni, ale samozrejme nikdy sa nestalo. Nakoniec sme sa rozisli a on sa nastahoval naspat k rodicom. Nevidim to ani s tvojim vztahom ruzovo, takyto mamickini maznacikovia sa nemenia. Vztah mojho byvaleho a jeho matky bol podla mna chory, ked sme napr. vsetci traja isli do kupelov do bazena, jeho matka sa k nemu tulila a objimala ho ako milenka. A raz, ked sme u nich spali a rano sme sa zobudili, jeho matka nebola doma, on chytil nejaky zachvat ze urcite niekde odpadla, utekal ju hladat, chcel jazdit cele mesto hore dole a hladat ju, ja som mu hovorila co blbnes, spali sme dlhsie, urcite isla len k susede a za chvilu sa vrati, co aj naozaj bolo, ale on bol z toho taky vysinuty ze sa az klepal. Pritom jeho matka bola zdrava, nikdy neodpadavala, neviem jak ho to mohlo napadnut a co ho to pochytilo.

fandim nasim

Tak to je pako, co ja bych dal zato aby som mal vlastny byt.
On je prilis rozmaznany fracek a fotrovci mu asi aj ten byt aj auto kupili. Rozmaznane decko v 32 rokoch. Ten sa nikdy neosamostatni. Vecny cuciak rodicov.
Ja by som bol v siedmom nebi keby som mal bytik a v nom skvelu babu. Mam 30 a byvam s fotrovcami a henten si nevazi co ma. Idiot

bilgates

podla mna si mu dobra len na sex. Vecer sa vracia aby si mohol v pokoji zatrkat co by si u rodicov dovolit nemohol tak ide do svojho kde nanho caka volna vaginka. Sorac ze tak surovo ale je to asi tak. Zatrka si, vysemeni sa a rano opat k tatkovi a mamke. Mamke nakupi a urobi ranajky, obedi a veceru. Neviem ako ty varis ale mamka asi lepsie a vecer opat k tebe trkat. Cize len aby mal pravidelny sex tak si ta k sebe nastahoval. Ty zrejme tuziz po vztahu a niecom viac ale asi si narazila na zly typ muza. Nejaka potvora by to brala, ma byt, v nom chlapa a sex. No nie kazdej to staci. Ty asi tuzis po muzovi, spolocnej domacnosti a dedickach v nom. Lenze on je typ muza ktori po tomto nielenze netuzi, co mu nezazlievam, vsak nech si este uziva slobodu ale co je zle, ze sa stale viaze na rodicoch. Ten byt pravdeepodobne kupoval len na pohodlne sexovanie nic viac :)

zufalica

Dakujem vam za vyjadrenia.
kkaffik
Je to tak ako som to napisala. Nieje to len 2-3x do tyzdna. Je to kazdy bozi den okrem tych vikendov a volnych dni aj to nie vzdy. Proste rano sa najeme, on niekedy ani to nie a bezi hned k nim. Cez den ked som doma tak sa obcas zastavi po nieco a potom opat sada do auta a k nim. Len mi povie "idem k nasim" a uz ho niet. Ja sa venujem svojim zalubam, nejde oto zeby som sa nudila, ale ked pridem domov tak ho niet. Som zato aby deti mali dobry vztah k rodicom, proti tomu nemam nic, ved aj ja mam rodicov, ale nemam uz nutkanie navstevovat ich kazdy den. Ved som dospela. Ked som nastahovala k nemu, tak sme si este zariadovali nieco v byte, tak som to brala v pohode, ze ide sa poradit s otcom, siel po nejake nastroje a material k nemu. Ale byvame spolu uz takmer dva roky, domacnost zariadena, sice skromne ale nam to staci a on stale k nim tak casto.
soffa
presne aj ja si myslim, ze to nieje okej, ved keby boli chori, tak okej. Chapala by som to ale su zdravi, sportuju, pracuju a aj tak.
odpovedam
tak mne nebrani aby som niekam sla. Praveze mam pocit ze je mu to jedno kde som a co robim. Ani mi casto nevola. Zato rodicom a oni jemu dost casto. Ja neviem co mam robit. Ked sa snazim s nim o tom porozpravat tak sa pohadami. Zacne mi vytykat ci niesom spokojna ze som sa k nemu nastahovala a ci tuzim po luxuse. Pritom taka niesom. Zacne na mna kricat ze co ci mu chcem hovorit do toho kedy ma ist k svojim. Proste akakkolvek komunikacia po tejto stranke neprichadza do uvahy. Tiez niesom nejaka majetnicka, co ho chce mat vzdy doma, doprajeme si navzajom travenie bez seba, ved by sme si sli na nervy, byt stale spolu ale zase ked pridem domov ci vecer ci poobede kedy ako, tak by som chcela byt s nim a nielen cakat na neskory vecer. Proste vobec svoj postoj k tomu nemeni. Nechapem ako to bez nich vydrzal v zahranici ked pracoval. Aspon co mi tvrdil on aj jeho rodicia ze tam bol.