Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Strach z oslovenia expriateľky

Príspevok v téme: Strach z oslovenia expriateľky
Lancer

Zdravím, pred štyrmi rokmi som chodil s jedným dievčaťom, ktoré som následne opustil kvôli tomu, že som ju nechcel zatiahnuť do svojich problémov. Rozišli sme sa teda pozvoľne počas nástupu na strednú školu.

Ak sa nám za tie roky podarilo párkrát sa stretnúť a dlhšie sa porozprávať, konverzácia medzi nami prebiehala úplne v pohode a vždy sme si mali čo povedať. Párkrát sa mi zdalo, že opäť medzi nami preskakuje iskra, ale kvôli vyššie uvedenému dôvodu som sa k nej vrátiť nechcel. Keďže ju však stále mám rád, dal som si však predsavzatie, že akonáhle sa problémy vyriešia a ona bude mať stále záujem, navrhnem jej aby sme sa k sebe vrátili.

Dnes už som sa z problémov dostal a navyše sa mi s ňou v posledných týždňoch podarilo opäť stretnúť, pričom som opäť mal pocit, že sa jej stále páčim. Po tak dlhom čase mám ale obavy z prípadného odmietnutia, navyše sa nám obom blížia maturity a neviem, či by sa všetok ten stres z tohto obdobia nepreniesol aj do nášho vzťahu. Chcel by som Vás preto poprosiť o radu, akým spôsobom sa jej ozvať (škola/SMS/Facebook...) a či s pozvaním neotáľať alebo naň počkať až po maturitách. Vďaka za všetky odpovede :)

Agnes998

Oslov ju, povedz jej to, aj jej vysvetli dovod, pre ktory si sa s nou rozisiel. Dopredu sa ale priprav na to, ze ta moze odmietnut a zmier sa s tou moznosotu. Skusit by si to ale mal, nebudes si musiet neskor vycitat ze si to aspon neskusil.

DontWorry

Telefonat bude urcite lepsia moznost ako jej napisat cez net. Zavolaj v case ked budes vediet, ze ma volno a spytaj sa jej, ci by nesla von. A potom by som to nenahlila. Nechala by som to tak, stretavala sa, rozpravala sa o hocicom a uvidis sam ako sa to vyvrbi, kam to bude smerovat ;) Ale nevybalila by som to hned na nu...pomaly dalej zajdes :)

odpovedam

iba ju zatial pozvi von, ze ste sa dlho nerozpravali a ze by si rad vedel, co ma nove. a osobne uvidis, aka bude atmosfera. osobne som za to, aby si na nu netlacil a nechal tomu cas. mozno ani nebude vhodne to na osobnom stretku na nu hned vybalit. mozno by to chcelo viac stretnuti a potom nieco viac. ale to je len moj postoj, konaj podla vlastneho citenia ;-)

Lancer

Nebude problém popýtať si od niekoho jej číslo, čo však samotný telefonát? Mám jej narovinu povedať čo zamýšľam, alebo ju niekam najprv nezáväzne pozvať? :)

Lancer

Momentálne by nemala mať nikoho, teda aspoň podľa mojich zdrojov :) Tiež by som to riešil najradšej osobne, avšak je tu problém s tým, že sa v škole stretneme len raz za čas, navyše je vždy okolo nej dosť veľa ďalších ľudí, čo mi berie aj to málo odvahy, ktoré mám.

lilyiankaa

ak ju chceš pozvať, tak jej to povedz osobne, určite nie cez fb, ani sms ... ak ju stretávaš, nebude to problém a či pred alebo po mature je už len na tebe ... podľa mňa čím skôr tým lepšie a budeš v podstate aj vedieť na čom si .. a ma tak napadlo, priateľa ona náhodou nemá?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.